Následující stránky jsou určeny výhradně odborné veřejnosti v oblasti výroby, prodeje a užívání střelných zbraní a střeliva. Vstupem potvrzujete, že jste starší 18 let a vlastníte zbrojní průkaz, nebo zbrojní licenci.


Ano       Ne
Příslušenství

V sekci příslušenství naleznete BREAKTHROUGH CLEAN®  čištění zbraní a dále  terče, záslepky terčů, zásobníky, zámky ZORE, držáky scope cam, range bagy Kryptek a další.

Příslušenství  Počet produktů: 82

Podkategorie

 • Čištění zbraní

  Nabízíme čistící sady amerického výrobce BREAKTHROUGH CLEAN TECHNOLOGIES.  Tyto čistíci sady, oleje a mazadla vynikají svou kvalitou a patří mezi nejlepší na světě. Tyto produkty používají světoví střelci.

   

  Máme distribuční zastoupení. Produkty zakoupíte oficiálně přímo u nás, nebo u vybraných partnerů.

 • Zásobníky

  Nabízíme k prodeji zásobníky převážně pro zbraně AR15.

 • Ochranné prostředky

  Nabízíme k prodeji ochranné prostředky při střelbě jako sluchátka a střelecké brýle. Ochranné prostředky, které nabízíme jsme si sami vyzkoušeli a můžeme je doporučit. V případě zájmu o jiný produkt nás neváhejte kontaktovat.

 • Terče a záslepky

  Nabízíme k prodeji různé terče včetně záslepek po střelbě.

 • Range bagy a kufry

  Nabízíme plastové kufry negrini ITALY a luxusní látkové range bagy na zbraně od KRYPTEKu. Unikátní patentovaný kamuflážový design . Jsme oficiální dovozci do ČR.

 • Bipody

  Bipody se umisťují do přední části zbraně pro lepší stabilitu při míření na cíl. Bidoby lze upínat přímo na rail, nebo na očko na ponosový řemen. Záleží na typu bipodu.

 • ZÁMKY ZORE X

  Naše společnost HABRESTO ARMS s.r.o. získala obchodní zastoupení  Izraelské společností ZORE Ltd, která vyvinula zcela unikátní zámek na zbraně pro 21 století. Zámky ZORE X jsou dostupné k objednání pro trh v České republice výhradně na našem eshopu.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 82 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 82 položek