Následující stránky jsou určeny výhradně odborné veřejnosti v oblasti výroby, prodeje a užívání střelných zbraní a střeliva. Vstupem potvrzujete, že jste starší 18 let a vlastníte zbrojní průkaz, nebo zbrojní licenci.


Ano       Ne
Zbraně

Nabízíme k prodeji široký sortiment zbraní. Veškeré zbraně je nutné vyzvednout osobně. Některé zbraně mohou být k dispozici na prodejně ke shlédnutí. Mezi nabízené značky patří CZUB, GLOCK, V-AR, FABARM, Balikli, Bushmaster, Daniel Defence, Ruger a jiné.

Na eshopu nejsou zobrazeny všechny dostupné zbraně na trhu. V případě zájmu můžeme dodat či...

Nabízíme k prodeji široký sortiment zbraní. Veškeré zbraně je nutné vyzvednout osobně. Některé zbraně mohou být k dispozici na prodejně ke shlédnutí. Mezi nabízené značky patří CZUB, GLOCK, V-AR, FABARM, Balikli, Bushmaster, Daniel Defence, Ruger a jiné.

Na eshopu nejsou zobrazeny všechny dostupné zbraně na trhu. V případě zájmu můžeme dodat či nacenit individuálně téměř jakoukoliv zbraň.

Zobrazit

Zbraně  Počet produktů: 326

Podkategorie

 • Pistole

  Nabízíme k prodeji pistole předních světových výrobců jako GLOCK,CZUB,RUGER a podobné. Drtivá většina pistolí je v samonabíjecí variantě. Pistole jsou určeny ke sportovní střelbě, nebo k ochraně života, zdraví nebo majetku a také ke skrytému nošení.

 • Revolvery

  Revolver je krátká palná zbraň kde se náboje vkládají do otočného revolverového válce. V poslední době získávají opět na větší oblibě. Nabízí se také v extrémně výkonných rážích.

 • Brokovnice

  Nabízíme k prodeji především brokovnice k ochraně života, zdraví a majetku. Nabízíme brokovnice opakovací i samonabíjecí v různých cenových kategoriích. Z levných vyrobených v Turecku s dobrým poměrem cena/výkon nabízíme značku BALIKLI. Z Italské produkce nabízíme velmi kvalitní značky FABARM a BENELLI. Z Americké produkce legendární REMINGTON.

 • Pušky

  Dlouhé převážně opakovací pušky v různých rážích.

 • AR-15

  Samonabíjecí pušky a kulovnice platformy AR15  jako ANTREG, V-AR, Daniel Defence , Bravo Company a další. Na výběr je z různých délek hlavní, ráží, typu předpažbí a dalších individuálních prvků. Tyto zbraně jsou vhodné na sportovní střelbu či taktický trénink nebo k ochraně vašeho domova.

  Lze dodat i Bushmaster, DPMS,ADC, NFA, RUGER a další značky AR15.

 • AR-10

  Samonabíjecí pušky a kulovnice platformy AR-10 na střelivo 308Win či 6,5 Creedmoor aj.

 • Malorážky

  Nabízíme k prodeji různé druhy malorážkových pušek především ráže .22LR, ale i podobných ráží. Malorážkové pušky konstrukce AR jsou vhodné k nácvikům na střelnici jako levnější alternativa ke standardnímu střelivu do těchto zbraní. Dlouhé malorážkové pušky klasické konstrukce jsou vhodné na mířenou přesnou střelbu.

 • LONG RANGE

  Long range pušky pro přesnou střelbu na delší vzdálenosti.

 • PDW/KARABINY

  Sportovní PDW / KARABINY na pistolové ráže , především 9mm Luger.

na stránku
Zobrazeno 1 – 200 z 326 položek