Následující stránky jsou určeny výhradně odborné veřejnosti v oblasti výroby, prodeje a užívání střelných zbraní a střeliva. Vstupem potvrzujete, že jste starší 18 let a vlastníte zbrojní průkaz, nebo zbrojní licenci.


Ano       Ne
Optika

V základní nabídce máme optiku od amerických společností ATHLON OPTICS a PRIMARY ARMS, na které máme výhradní obchodní zastoupení pro ČR. Produkty ATHLON OPTICS a PRIMARY ARMS jsou nové na našem trhu, ale v zahraničí se tyto značky těší velké oblibě pro jejich bezkonkurenční poměr cena / kvalita. V případě zájmu jsme schopni dodat optiku i jinýc...

V základní nabídce máme optiku od amerických společností ATHLON OPTICS a PRIMARY ARMS, na které máme výhradní obchodní zastoupení pro ČR. Produkty ATHLON OPTICS a PRIMARY ARMS jsou nové na našem trhu, ale v zahraničí se tyto značky těší velké oblibě pro jejich bezkonkurenční poměr cena / kvalita. V případě zájmu jsme schopni dodat optiku i jiných výrobců jako Vortex, Aimpoint,Eotech, Hawke apod. Stačí napsat poptávku pro individuální cenu.

Zobrazit

Optika  Počet produktů: 93

Podkategorie

 • PUŠKOHLEDY

  Puškohledy od ATHLON OPTICS nabízejí výborný poměr cena kvalita. Jejich modely mají doživotní záruku. Na výběr je velké množství puškohledů v FFP a MIL za velice zajímavou cenu. Kvalita je více než srovnatelná s konkurencí a u spousty modelů je vlastnostmi, kvalitou a cenou mnohem zajímavější alternativou. Za zvážení stojí také naháňkové puškohledy od PRIMARY ARMS, které dokonale doplňují sortiment ATHLON OPTICS.

 • KOLIMÁTORY

  Kolimátory a Prism scopy od ATHLON OPTICS slouží k rychlejšímu zamíření na cíl při dynamické střelbě. ATHLON OPTICS nabízí ucelenou řadu kolimátorů a Prism scopů, kde je možný výběr z několka typů obrazců, barvy podsvícení i velikosti přiblížení. Optika je testována, aby vydržela zpětné rázy z výkonných zbraní a je skvělou alternativou k zavedeným značkám.

 • ZVĚTŠOVACÍ MODULY

  Zvětšovací moduly ATHLON OPTICS slouží ke trojnásobnému či pětinásobnému zvětšení cíle. Zvětšovací moduly se osazuji ke kolimátorům.Zvětšovací moduly od ATHLON OPTICS se umí odklápět tahem mimo zorné pole střelce, který může dle potřeby volit střelbu pouze přes kolimátor, nebo s rychlým přiřazením tohoto modulu. Vyklápěcí montáž je součástí balení.

 • DÁLKOMĚRY

  Dálkoměry ATHLON OPTICS jsou určené pro přesné změření vzdálenosti od cíle.

 • MONTÁŽE

  Montáže slouží k připevnění optického zařízení ke zbrani. Nabízíme kvalitní robustní taktické montáže všech velkostí i průměrů od PRIMARY ARMS. Na puškohledy o průměru tubusu 34mm máme v nabídce montáže od Seekins Precision.

 • SLUNEČNÍ CLONY

  Sluneční clony ATHLON OPTICS se šroubují na objektiv puškohledu a regulují tak vstup světla do objektivu. Také chrání objektiv od poškození.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 93 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 93 položek