Následující stránky jsou určeny výhradně odborné veřejnosti v oblasti výroby, prodeje a užívání střelných zbraní a střeliva. Vstupem potvrzujete, že jste starší 18 let a vlastníte zbrojní průkaz, nebo zbrojní licenci.


Ano       Ne
PRISM SCOPE

Prism scope od ATHLON OPTICS či PRIMARY ARMS slouží k rychlejšímu zamíření na cíl při dynamické střelbě. Jak ATHLON OPTICS tak PRIMARY ARMS nabízí ucelenou řadu prism scopů. Optika je testována, aby vydržela zpětné rázy z výkonných zbraní a je skvělou alternativou k zavedeným značkám. Na rozdíl od kolimátorů umožňují prism scopy dle typu měnit p...

Prism scope od ATHLON OPTICS či PRIMARY ARMS slouží k rychlejšímu zamíření na cíl při dynamické střelbě. Jak ATHLON OPTICS tak PRIMARY ARMS nabízí ucelenou řadu prism scopů. Optika je testována, aby vydržela zpětné rázy z výkonných zbraní a je skvělou alternativou k zavedeným značkám. Na rozdíl od kolimátorů umožňují prism scopy dle typu měnit podsvícení z červené na zelenou v několika intenzitách, případně je možné střílet bez přísvitu, protože je kříž vyleptán ve skle. Prism scope mají pevné zvětšení jako 1x , 3x, 4x, 5x apod.

Zobrazit

PRISM SCOPE  Počet produktů: 7

Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek
Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek

Info

Novinky

 • CZ P-10 C OR
  CZ P-10 C OR

  CZ P-10 C OR samonabíjecí pistole ráže 9mm Luger.

  19 790 Kč
 • Glock 48
  Glock 48

  Glock 48 samonabíjecí pistole ráže 9mm Luger

  18 100 Kč
 • Glock 43X
  Glock 43X

  Glock 43X samonabíjecí pistole ráže 9mm Luger

  17 500 Kč

Slevy