Následující stránky jsou určeny výhradně odborné veřejnosti v oblasti výroby, prodeje a užívání střelných zbraní a střeliva. Vstupem potvrzujete, že jste starší 18 let a vlastníte zbrojní průkaz, nebo zbrojní licenci.


Ano       Ne

V-AR ráže .223 Rem.

Skladem

Nový produkt

55 600 Kč

Samonabíjecí kulovnice V-AR je dodávána v základním provedení s railovým předpažbím, sklopnými stavitelnými mířidly, pažbou a rukojetí. Dodává se v černém plastovém kufru s jedním zásobníkem.  Zbraň české výroby.

Samonabíjecí kulovnice V-AR spojuje hlavní výhody obou světově nejrozšířenějších zbraňových systému AR15/M16 a AK47. Samonabíjecí kulovnice V-AR má perfektní ergonomii a ovládací prvky zbraní typu AR15, ale je osazena pístovým mechanismem s automatickou regulací tlaku, díky čemuž nedochází ke znečišťování a zahřívání závěrového mechanismu a vnitřních prostoru rámu a proto je tento systém takřka bezúdržbový. Dále systém zaručuje spolehlivost a jednoduchost vnitřního uspořádání. Zbraň nemá dust cover a doražeč.Obrázek je pouze ilustrativní. 

Ke zbrani lze doobjednat za příplatek : nerezovou hlaveň, delší hlaveň 18 až 24 palců, oboustranné vypouštění závěru, těžkou hlaveň, kanelaci hlavně.

V současnosti jedna ze dvou nejlepších českých pístových AR15 na našem trhu.

 

30 dalších produktů ve stejné kategorii: