Následující stránky jsou určeny výhradně odborné veřejnosti v oblasti výroby, prodeje a užívání střelných zbraní a střeliva. Vstupem potvrzujete, že jste starší 18 let a vlastníte zbrojní průkaz, nebo zbrojní licenci.


Ano       Ne
DÁRKOVÝ POUKAZ 500 CZK Zobrazit větší

DÁRKOVÝ POUKAZ 500 CZK

SKLADEM

Nový produkt

500 Kč

Dárkový poukaz v hodnotě 500 CZK. Poukazy lze sčítat. Platnost poukazu je jeden rok od zakoupení a lze jej využít na nákup čehokoliv z naší stálé nabídky, ale i na zboží které nemáme na eshopu a jsme schopni jej zajistit.

 

Poukaz lze uhradit osobně v hotovosti, nebo převodem na účet. Po uhrazení posíláme poukaz na email, který jste zadali při Vaší objednávce. Doručení je tedy zdarma a proto je nastaveno jako vyzvednutí osobně na prodejně.

 

Následně je nutné poukaz vytisknout a lze jej uplatnit. Poukazy párujeme s daňovými doklady.  Na poukazy nevracíme, je tedy nutné vyčerpat celou částku, nebo celou výši poukazu z hodnoty zboží odečíst.

 

Pro uplatnění dárkového poukazu požadujeme od obdarované osoby sken poukazu na email zbrane@habresto.cz s určením na jaké zboží má být tento poukaz použit.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii: