Následující stránky jsou určeny výhradně odborné veřejnosti v oblasti výroby, prodeje a užívání střelných zbraní a střeliva. Vstupem potvrzujete, že jste starší 18 let a vlastníte zbrojní průkaz, nebo zbrojní licenci.


Ano       Ne

PATR30LP

Primary Arms 30MM Tactical Rings - Low

Skladem

Nový produkt

1 475 Kč

-33%

988 Kč

Taktické montážní kroužky pro puškohledy s průměrem tubusu 30mm. Černá povrchová úprava. Velikost nízká. V ceně 2ks. Materiál hliník. Montáž na picatinny.Velice odolné, robustní kroužky dimenzované na silné ráže. 6x šroub na kroužku zaručuje pevné a stabilní usazení optiky.

 

Rozměr A : 6,35 mm

Rozměr B: 21,33 mm

Postup montáže : Povolte šroub na uchycení na Picatinny lištu. Opatrně nasaďte montáž na Picatinny lištu na požadovanou pozici a dotáhněte prsty. Poté použijte klíč k pevnému dotažení. Dotahujte decentně. Není nutná přílišná síla. Hrozí přetažení montáže a její zničení. Dále povolte šrouby na kroužku přiloženým torx šroubovákem. Vložte optiku a nasaďte horní díl kroužku. Šrouby dotáhněte zlehka a do kříže. Poté pomocí šroubováku dotáhněte tak, aby se optika v montáži nehýbala. Snažte se docílit, aby mezera mezi spodním a horním dílem kroužku byla vždy a všude stejná. Při přílišném dotažení hrozí zničení nejen montáže, ale i optiky. Pokud si na daný úkon netroufnete, svěřte práci zkušenému puškaři.

 

Doporučené utahovací momenty pro šrouby na kroužku : 1,69 - 2,25 Nm

Doporučené utahovací momenty pro šrouby na montáži k Picatinny : 4,5 - 6,2 Nm

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

13 dalších produktů ve stejné kategorii: