Následující stránky jsou určeny výhradně odborné veřejnosti v oblasti výroby, prodeje a užívání střelných zbraní a střeliva. Vstupem potvrzujete, že jste starší 18 let a vlastníte zbrojní průkaz, nebo zbrojní licenci.


Ano       Ne

PA1-8X24SFP-ACSS-GRIFFIN-MIL

Puškohled Primary Arms 1-8 X 24mm ACSS 5.56 GRIFFIN MIL

Skladem

Nový produkt

11 550 Kč

-15%

9 818 Kč

Puškohled Primary Arms 1-8X Scope with ACSS Griffin Mil Reticle je vhodný k taktické střelbě ze zbraní AR15. Má patentovaný záměrný obrazec přímo určený pro ráže pušek AR15. Obrazec má zvětšený záměrný obrazec chevron s kompenzací propadu střeliva 223Rem a 308Win do vzdálenosti cca 540m. Klikání v MOA. Obrazec má propad počítaný v MIL.

 

Typ baterie:           1X CR2032 3V

Výrobce:                Primary Arms

Hodnota kliku:        1/2 Moa

Fokální rovina :       SFP - druhá fokální rovina

Přísvit :                  Ano

Zvětšení :              1-8x

Průměr objektivu :  24mm

Průměr tubusu:      30mm

Hmotnost:             454g

Voděodolnost         ANO

 

Doživotní záruka Primary Arms !

Na tento produkt poskytuje společnost Primary Arms doživotní záruku. Záruka se vztahuje na výrobní vady, které se projevily při běžném používání. Mezi tyto vady patří například nefunkčnost přísvitu, nedržení nástřelu, zaseknutí mechaniky optiky, nebo orosení vnitřního skla. Společnost Primary Arms Vám opraví, nebo vymění vadný produkt. Záruka se nevztahuje na nesprávnou montáž, viditelné poškození skla, nebo tubusu, nevhodnou údržbu, úmyslné poškození, krádež či nepovolenou úpravu produktu. Pro uplatnění záruky je nutné předložit doklad o koupi od naší společnosti.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: