Následující stránky jsou určeny výhradně odborné veřejnosti v oblasti výroby, prodeje a užívání střelných zbraní a střeliva. Vstupem potvrzujete, že jste starší 18 let a vlastníte zbrojní průkaz, nebo zbrojní licenci.


Ano       Ne

PA-SLX8-1-8X24F-RAPTOR-5.56

Primary Arms 1-8 X 24mm ACSS RAPTOR 5.56 FFP

Na objednávku - dostupnost bohužel až leden 2020 :-(

Nový produkt

14 950 Kč

žPuškohled Primary Arms 1-8 X 24mm ACSS RAPTOR 5.56 FFP je vhodný k taktické střelbě ze zbraní AR15. Má patentovaný zjednodušený ACSS záměrný obrazec. Puškohled je v první fokální rovině  a má jemnější klikání. Tento model je novinkou roku 2019.  Nový design a přepracované krytky komínků.

 

Typ baterie:           1X CR2032 3V

Výrobce:                Primary Arms

Hodnota kliku:        1/4 Moa

Fokální rovina :       FFP - první fokální rovina

Přísvit :                  Ano

Zvětšení :              1-8x

Průměr objektivu :  24mm

Průměr tubusu:      30mm

Hmotnost:             520g cca

Voděodolnost         ANO

 

Doživotní záruka Primary Arms !

Na tento produkt poskytuje společnost Primary Arms doživotní záruku. Záruka se vztahuje na výrobní vady, které se projevily při běžném používání. Mezi tyto vady patří například nefunkčnost přísvitu, nedržení nástřelu, zaseknutí mechaniky optiky, nebo orosení vnitřního skla. Společnost Primary Arms Vám opraví, nebo vymění vadný produkt. Záruka se nevztahuje na nesprávnou montáž, viditelné poškození skla, nebo tubusu, nevhodnou údržbu, úmyslné poškození, krádež či nepovolenou úpravu produktu. Pro uplatnění záruky je nutné předložit doklad o koupi od naší společnosti.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: