Následující stránky jsou určeny výhradně odborné veřejnosti v oblasti výroby, prodeje a užívání střelných zbraní a střeliva. Vstupem potvrzujete, že jste starší 18 let a vlastníte zbrojní průkaz, nebo zbrojní licenci.


Ano       Ne

SKU311001

Pozorovák ATHLON CRONUS 20-60x86 UHD

Na objednávku

Nový produkt

45 900 Kč

Specifikace produktu viz obrázek u produktu.

Řada pozorováku CRONUS:

Jedná se o to nejlepší od Athlonu s ULTRA HIGH DEFINITION - UHD SKLEM. Absolutně čistý obraz s velmi jemnou paralaxou. Ideální na Long range i za zhoršených světelných podmínek. Obraz je opravdu extrémně ostrý a je nutné si na to zvyknout. S tímto pozorovákem uvidíte i detaily, které s nižšími řadami neuvidíte. Je určen převážně pro velmi náročné uživatele.

 

 

Představení společnosti ATHLON OPTICS  :

Společnost Athlon Optics pochází z USA ze státu Kansas. Jedná se o relativně malou společnost, která byla založena v roce 2014. Veškerý vývoj, testování, výstupní kontrola probíhají v USA. Výrobce má výrobní kapacity v Číně a v Japonsku.  Společnost se neustále dynamicky vyvíjí a každý rok přináší nové inovace a vylepšení svých modelů na základě zkušeností a zpětné vazby střelců. Názory i našich českých střelců jsou pro Athlon důležité, a tak některé inovace o které jsme nejen my žádali, byly aplikovány.  Svojí cenovou politikou a hlavně celkovým pojetím obchodního modelu jde svou vlastní cestou. Méně je někdy více. Nesnaží se konkurovat za každou cenu, ale nabízí excelentní poměr cena / výkon a zaměřuje se především na optickou čistotu skla.

 

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA :

Produkty Athlon Optics mají doživotní záruku na vady materiálu a zpracování jako nefunkční přísvit, netěsnost tubusu, zaseknutí mechaniky apod.  Naše společnost je oficiální autorizovaný dealer ATHLON OPTICS v ČR.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: