Následující stránky jsou určeny výhradně odborné veřejnosti v oblasti výroby, prodeje a užívání střelných zbraní a střeliva. Vstupem potvrzujete, že jste starší 18 let a vlastníte zbrojní průkaz, nebo zbrojní licenci.


Ano       Ne

ATIBAL XP6 MIRAGE 1-6X24 FFP

Skladem

Nový produkt

12 900 Kč

Puškohled Atibal XP6 Mirage 1-6xFFP je kompaktní model v první fokální rovině vhodný na zbraně typu AR15.  Vlastní inovovaný obrazec vhodný na 3GUN competition pro rychlé zaměření, ale i taktický trénink. Puškohled je dodáván s páčkou pro rychloostření.

 

Doživotní záruka , První fokální rovina,Prostor na záložní baterii pod komínkem , 1 MOA centrální tečka s BDC propadem a velikostí 4 MOA , 11 přísvitových poloh , Speciální povrchová vrstva čoček s propustností světla více než 85% , Nízké věžičky ,Nezamlžuje se ,Voděodolné ,Odolné rázům a otřesům

 

Specifikace :
Zvětšení : 1-6x
Průměr objektivu: 24mm
Oční reliéf: 101mm
Zorné pole : 35m -5,8m
Průměr tubusu: 30 mm
Komínky: nízkoprofilové zakrytkované
Hodnota kliku : 1/4 MOA
Maximální výšková korekce 60 MOA
Maximální stranová korekce: 60 MOA
Hmotnost : 510g cca
Délka : 27cm cca
Materiál těla 6061-T6 letecký hliník

 

Doživotní záruka ATIBAL OPTICS !

Na tento produkt poskytuje společnost ATIBAL OPTICS doživotní záruku. Záruka se vztahuje na výrobní vady, které se projevily při běžném používání. Mezi tyto vady patří například nefunkčnost přísvitu, nedržení nástřelu, zaseknutí mechaniky optiky, nebo orosení vnitřního skla. Společnost Primary Arms Vám opraví, nebo vymění vadný produkt. Záruka se nevztahuje na nesprávnou montáž, viditelné poškození skla, nebo tubusu, nevhodnou údržbu, úmyslné poškození, krádež či nepovolenou úpravu produktu. Pro uplatnění záruky je nutné předložit doklad o koupi od naší společnosti.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: