Následující stránky jsou určeny výhradně odborné veřejnosti v oblasti výroby, prodeje a užívání střelných zbraní a střeliva. Vstupem potvrzujete, že jste starší 18 let a vlastníte zbrojní průkaz, nebo zbrojní licenci.


Ano       Ne

ZVI KEVIN 9mm Browning

Na objednávku

Nový produkt

9 780 Kč

KEVIN je malá samonabíjecí pistole určená pro střelbu na krátkou vzdálenost do 15 m. Svými rozměry a váhou přesně splňuje současné požadavky na běžnou ochranu života, zdraví a majetku civilních osob. Zbraň je vyráběna v ráži 9 mm Browning Court (.380 AUTO ), nebo 9mm Makarov. Kapacita zásobníku je 6 nábojů.

Pistole má dynamický závěr, pevná dobře čitelná mířidla a spoušťový mechanismus „Double Action Only“, což umožňuje absenci jakékoliv další pojistky při zachování maximální bezpečnosti. Rám pistole je vyroben z vysokopevnostní hliníkové slitiny, hlaveň je vyrobena kováním za studena, což zajišťuje její vysokou životnost, závěr je z uhlíkaté oceli. K pohodlné střelbě na takto malou pistoli poměrně výkonným náboje nemalou měrou přispívá systém brzdění závěru odběrem plynů, který je českým patentem.

Zbraň se nabízí v několika variantách.

703 - Černěný závěr a hlaveň, černý rám, plastové pažbičky , ráže 9 mm Br.

704 - Černěný závěr a hlaveň, černý rám, dřevěné pažbičky , ráže 9 mm Br

706 - Černěný závěr, zlacené nápisy, hlaveň a spoušť, černý rám, dřevěné pažbičky , ráže 9 mm Br.


Délka hlavně : 57mm. Celková délka: 116mm. Výška 95mm. Šířka 23mm. Hmotnost prázdné pistole 400g.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: