Následující stránky jsou určeny výhradně odborné veřejnosti v oblasti výroby, prodeje a užívání střelných zbraní a střeliva. Vstupem potvrzujete, že jste starší 18 let a vlastníte zbrojní průkaz, nebo zbrojní licenci.


Ano       Ne

SKU213051

Puškohled ATHLON MIDAS HMR 2.5-15x50 BDC HD

Skladem

Nový produkt

15 900 Kč

-15%

13 515 Kč

Specifikace produktu viz obrázek u produktu.

Řada puškohledů MIDAS HMR:

Puškohledy MIDAS HMR jsou zástupcem vyšší střední třídy puškohledů s HD sklem. Komínky jsou u této řady zakrytkované z důvodu jasného určení této řady - lov zvěře . Všechny modely mají podsvícení kříže. Klikání je přesné do počtu. Zvukový klik je již výrazný. Paralaxa je nastavitelná.  Všechny modely mají 30mm tubus.  Všechny modely jsou v druhé fokální rovině z nichž každý má svůj specifický kříž, který je určen primárně k lovu zvěře. Testováno na extra výkonných rážích. Díky HD sklu je zde velmi čistý obraz. Puškohled je vyvynut přímo lovci pro lovce.

 

 

Představení společnosti ATHLON OPTICS  :

Společnost Athlon Optics pochází z USA ze státu Kansas. Jedná se o relativně malou společnost, která byla založena v roce 2014. Veškerý vývoj, testování, výstupní kontrola probíhají v USA. Výrobce má výrobní kapacity v Číně a v Japonsku.  Společnost se neustále dynamicky vyvíjí a každý rok přináší nové inovace a vylepšení svých modelů na základě zkušeností a zpětné vazby střelců. Názory i našich českých střelců jsou pro Athlon důležité, a tak některé inovace o které jsme nejen my žádali, byly aplikovány.  Svojí cenovou politikou a hlavně celkovým pojetím obchodního modelu jde svou vlastní cestou. Méně je někdy více. Nesnaží se konkurovat za každou cenu, ale nabízí excelentní poměr cena / výkon a zaměřuje se především na optickou čistotu skla.

 

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA :

Produkty Athlon Optics mají doživotní záruku na vady materiálu a zpracování jako nefunkční přísvit, netěsnost tubusu, zaseknutí mechaniky apod.  Naše společnost je oficiální autorizovaný dealer ATHLON OPTICS v ČR.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: