Následující stránky jsou určeny výhradně odborné veřejnosti v oblasti výroby, prodeje a užívání střelných zbraní a střeliva. Vstupem potvrzujete, že jste starší 18 let a vlastníte zbrojní průkaz, nebo zbrojní licenci.


Ano       Ne

Puškohled ATHLON ARES ETR 4.5-30x56 UHD

Na cestě od výrobce - přijímáme objednávky

Nový produkt

36 900 Kč

Specifikace produktu viz obrázek u produktu.

Řada puškohledů ARES ETR:

Puškohledy ARES ETR jsou zástupcem druhé nejvyšší řady puškohledů. Jedná se o inovaci řady ARES BTR která spočívá ve zvětšeném tubusu na 34mm, místo HD skla je použito ULTRA HIGH DEFINITION -UHD sklo jež má ještě kvalitnější a ostřejší obraz než standardní HD sklo, má uzamykatelný stranový komínek a zero stop na horním komínku a nabízí se ve dvou barevných provedeních.  Komínky jsou u této řady výhradně přímo nastavitelné. Všechny modely mají podsvícení kříže s mezikrokem pozice nula. Klikání je velice přesné a ostré. Zvukový klik je již velmi výrazný , ostrý a zároveň je velmi tuhý, takže nehrozí nechtěné překliknutí. Paralaxa je nastavitelná. Všechny jsou v první fokální rovině. Testováno na extra výkonných rážích. Modely Ares nabízí vlastnosti puškohledů násobně drahých za zlomek jejich ceny. Jsou vhodné na přesnou terčovou střelbu na velmi dlouhé vzdálenosti. Navíc mají funkci real zero stop, která Vám umožní nastavit nulu na komínku tak, že při jeho točení vždy dojdete na předem nastavený doraz i bez počítání či bez optické kontroly. Povrchová úprava je matný černý nástřik, nebo bronzová, která působí velmi luxusně. 

 

Porovnání s VORTEX VIPER PST GEN2 :

http://zbrane.habresto.cz/blog/9/ATHLON-vs-VORTEX-%C4%8Distota-skel.html

 

Představení společnosti ATHLON OPTICS  :

Společnost Athlon Optics pochází z USA ze státu Kansas. Jedná se o relativně malou společnost, která byla založena v roce 2014. Veškerý vývoj, testování, výstupní kontrola probíhají v USA. Výrobce má výrobní kapacity v Číně a v Japonsku.  Společnost se neustále dynamicky vyvíjí a každý rok přináší nové inovace a vylepšení svých modelů na základě zkušeností a zpětné vazby střelců. Názory i našich českých střelců jsou pro Athlon důležité, a tak některé inovace o které jsme nejen my žádali, byly aplikovány.  Svojí cenovou politikou a hlavně celkovým pojetím obchodního modelu jde svou vlastní cestou. Méně je někdy více. Nesnaží se konkurovat za každou cenu, ale nabízí excelentní poměr cena / výkon a zaměřuje se především na optickou čistotu skla.

 

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA :

Produkty Athlon Optics mají doživotní záruku na vady materiálu a zpracování jako nefunkční přísvit, netěsnost tubusu, zaseknutí mechaniky apod.  Naše společnost je oficiální autorizovaný dealer ATHLON OPTICS v ČR.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii: