Následující stránky jsou určeny výhradně odborné veřejnosti v oblasti výroby, prodeje a užívání střelných zbraní a střeliva. Vstupem potvrzujete, že jste starší 18 let a vlastníte zbrojní průkaz, nebo zbrojní licenci.


Ano       Ne

Puškohled ATHLON CRONUS BTR 1-6x24 HD

Na objednávku

Nový produkt

32 900 Kč

Specifikace produktu viz obrázek u produktu.

Řada puškohledů CRONUS BTR :

Puškohledy CRONUS BTR 1-6x jsou zástupcem vlajkové lodi společnosti Athlon. Tento model má HD sklo. Komínky jsou u této řady výhradně přímo nastavitelné. Všechny modely mají podsvícení kříže s mezikrokem pozice nula. Klikání je velice přesné a jemné. Zvukový klik je již velmi výrazný a působí velice solidně a jistě. Paralaxa je nastavena na pevno na 91m .  Modely 1-6x mají 30mm tubus a jsou v druhé fokální rovině. Testováno na extra výkonných rážích. Modely Cronus BTR nabízí vlastnosti puškohledů násobně drahých za zlomek jejich ceny. Jsou vhodné na dynamickou střelbu ze zbraní typu AR15 nebo AK. Velkou výhodou jsou uzamykatelné komínky jako u modelů HELOS díky nimž nehrozí nechtěné posunutí nástřelu.

 

 

Představení společnosti ATHLON OPTICS  :

Společnost Athlon Optics pochází z USA ze státu Kansas. Jedná se o relativně malou společnost, která byla založena v roce 2014. Veškerý vývoj, testování, výstupní kontrola probíhají v USA. Výrobce má výrobní kapacity v Číně a v Japonsku.  Společnost se neustále dynamicky vyvíjí a každý rok přináší nové inovace a vylepšení svých modelů na základě zkušeností a zpětné vazby střelců. Názory i našich českých střelců jsou pro Athlon důležité, a tak některé inovace o které jsme nejen my žádali, byly aplikovány.  Svojí cenovou politikou a hlavně celkovým pojetím obchodního modelu jde svou vlastní cestou. Méně je někdy více. Nesnaží se konkurovat za každou cenu, ale nabízí excelentní poměr cena / výkon a zaměřuje se především na optickou čistotu skla.

 

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA :

Produkty Athlon Optics mají doživotní záruku na vady materiálu a zpracování jako nefunkční přísvit, netěsnost tubusu, zaseknutí mechaniky apod.  Naše společnost je oficiální autorizovaný dealer ATHLON OPTICS v ČR.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: