Následující stránky jsou určeny výhradně odborné veřejnosti v oblasti výroby, prodeje a užívání střelných zbraní a střeliva. Vstupem potvrzujete, že jste starší 18 let a vlastníte zbrojní průkaz, nebo zbrojní licenci.


Ano       Ne

SKU214112

Puškohled ATHLON HELOS BTR 8-34x56

Prodej ukončen - očekáváme GEN2

Nový produkt

18 900 Kč

 Specifikace produktu viz obrázek u produktu.

Řada puškohledů HELOS BTR :

Puškohledy HELOS BTR jsou zástupcem taktické vyšší střední třídy puškohledů. Za danou cenu nabízí mimořádně dobrý poměr cena výkon, který byste čekali u mnohem dražších puškohledů. Komínky jsou u této řady výhradně přímo nastavitelné s funkcí lock. To znamená, že pro nastavení hodnoty je nutné komínek nejdříve vysunout, nastavit hodnotu a poté uzamčít. Tato vlastnost je vhodná tam, kde hrozí nechtěné zavadění o komínek a rozhození si nástřelu. Komínky jsou navíc extra ryhované, takže nekloužou a jsou dobře použitelné i v rukavicích.Všechny modely mají podsvícení kříže s mezikrokem pozice nula, takže pro vypnutí podsvícení stačí otočit o jednu pozici.Zde je použita mechanika na mnohem vyšší úrovni než nižší řady. Klikání je přesné do počtu. Zvukový klik je výrazný. Paralaxa je nastavitelná.  Všechny modely mají 30mm tubus.  Všechny jsou v první fokální rovině a ve verzi MIL. Testováno na extra výkonných rážích.

 

 

Představení společnosti ATHLON OPTICS  :

Společnost Athlon Optics pochází z USA ze státu Kansas. Jedná se o relativně malou společnost, která byla založena v roce 2014. Veškerý vývoj, testování, výstupní kontrola probíhají v USA. Výrobce má výrobní kapacity v Číně a v Japonsku.  Společnost se neustále dynamicky vyvíjí a každý rok přináší nové inovace a vylepšení svých modelů na základě zkušeností a zpětné vazby střelců. Názory i našich českých střelců jsou pro Athlon důležité, a tak některé inovace o které jsme nejen my žádali, byly aplikovány.  Svojí cenovou politikou a hlavně celkovým pojetím obchodního modelu jde svou vlastní cestou. Méně je někdy více. Nesnaží se konkurovat za každou cenu, ale nabízí excelentní poměr cena / výkon a zaměřuje se především na optickou čistotu skla.

 

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA :

Produkty Athlon Optics mají doživotní záruku na vady materiálu a zpracování jako nefunkční přísvit, netěsnost tubusu, zaseknutí mechaniky apod.  Naše společnost je oficiální autorizovaný dealer ATHLON OPTICS v ČR.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

29 dalších produktů ve stejné kategorii: