Následující stránky jsou určeny výhradně odborné veřejnosti v oblasti výroby, prodeje a užívání střelných zbraní a střeliva. Vstupem potvrzujete, že jste starší 18 let a vlastníte zbrojní průkaz, nebo zbrojní licenci.


Ano       Ne

SKU214054

Athlon Optics Argos BTR 1-4x24 MIL

Skladem

Nový produkt

9 700 Kč

Specifikace produktu viz obrázek u produktu.

Řada puškohledů ARGOS BTR :

Puškohledy Argos BTR jsou zástupcem střední třídy puškohledů. Za danou cenu nabízí mimořádně dobrý poměr cena výkon. Komínky jsou u této řady výhradně přímo nastavitelné. Všechny modely mají podsvícení kříže.Zde je použita mechanika na mnohem vyšší úrovni než základní a nižší střední řady.. Klikání je přesné do počtu. Zvukový klik je již výrazný. Některé typy mohou mít nastavitelnou paralaxu, jiné ji mají nastavenou na pevno. Tato řada je určená na dynamickou střelbu a přesnou terčovou střelbu. Výběr křížů je zde omezen s přihlédnutím k primárnímu účelu této řady. Všechny modely mají 30mm tubus.  Všechny jsou v první fokální rovině a MIL klikání.

Tento konkrétní model je přímo určený na CQB  - proto zvětšení 1-4x ,kde stanovená intenzita přísvitu umožňuje plynulý přechod ze světla do tmy. Přísvit je ve dne velmi málo viditelný - záměrně.

Čili jej můžete mít zapnutý když střílíte ve světlé místnosti kde je přísvit zbytečný a neruší střelce a poté když přejdete do tmavé je přísvit aktivovaný dle nastavení tak aby tubus nebyl přesvícený více než je nutné a dojde k lepšímu zobrazení záměrného kříže. 

 

 

Představení společnosti ATHLON OPTICS  :

ATHLON je americký výrobce sportovních optických výrobků, který se věnuje navrhování a dodávce vysoce kvalitních optických výrobků a příslušenství pro sportovní, lovecké i taktické účely za konkurenceschopnou cenu svým zákazníkům prostřednictvím jejich obchodních zástupců . Athlon má silné technické schopnosti, strategické aliance s kvalitními výrobci a zjednodušený plně integrovaný dodavatelský řetězec. Tyto výhody jim umožňují přinést nejmodernější technologie a odstranit další vrstvy tradičního dodavatelského řetězce. Díky těmto výhodám jsou schopni dodávat zboží a výrobky do rukou jednotlivých zákazníků s velkou úsporou nákladů.

Společnost ATHLON je posedlá kvalitou produktů a vynikajícím zákaznickým servisem pro lovce, rekreační střelce a outdoorové nadšence. Obchodní model, na kterém založili společnost ATHLON, jim umožňuje dodat vysoce kvalitní optiku za extrémně konkurenční ceny. Naším cílem od prvního dne je přenést tyto úspory na vás, nadšené střelce.

Athlon Optics spolupracuje se svými výrobními partnery, kteří vlastní a provozují moderní výrobní závody využívající extrémně čisté prostory pro montáž, sofistikované vysoce přesné CNC stroje pro výrobu, pokročilé zařízení na leštění a povrchovou úpravu čoček. Athlon udržuje těsné vztahy se svými výrobci a díky tomu udržuje výjimečnou kvalitu výrobků. Všechny jejich optické produkty jsou před odesláním testovány na voděodolnost, ochranu před zamlžením a ochranu proti nárazům. Jejich puškohledy musí vydržet tisíc cyklů odolnosti proti zpětnému rázu do 1000G. Díky těmto vlastnostem se společnost Athlon Optics i přes svou relativně krátkou dobu na trhu dostává mezi přední světové výrobce kvalitní optiky.

 

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA :

Produkty Athlon Optics mají doživotní záruku na vady materiálu a zpracování. Společnost Athlon také opraví nebo nahradí bezplatně váš produkt, pokud by došlo k poškození při běžném používání. Pro uplatnění záruky není potřeba žádná registrace produktu. To je závazek společnosti Athlon , že jste za své peníze koupili nejlepší možný produkt. Tato záruka se nevztahuje na škody způsobené úmyslným poškozením, nesprávným používáním, nadměrným používáním, krádeží čí špatnou péčí, nebo nevhodnou údržbou. Záruka se nevstahuje na deformaci tubusu vlivem nekvalitní montáže. V případě problémů s vašim produktem nás kontaktujte. Naše společnost je výhradní prodejce ATHLON OPTICS v ČR. Tyto produkty naleznete pouze na našem eshopu. Doživotní záruku je možné uplatnit pouze s dokladem o koupi u naší společnosti.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii: