Následující stránky jsou určeny výhradně odborné veřejnosti v oblasti výroby, prodeje a užívání střelných zbraní a střeliva. Vstupem potvrzujete, že jste starší 18 let a vlastníte zbrojní průkaz, nebo zbrojní licenci.


Ano       Ne

GETLOAD 7,62 x 39 123 gr FMJ

Skladem

Nový produkt

531 Kč

Komentář HABRESTO ARMS :   Jedná se o remanufakturované střelivo nového českého výrobce z Prahy.

 

 

Náboj 7,62 x 39 vyrábíme ze starých zásob z dob Sovětského svazu strojovou delaborací, odzápalkováním a revitalizací jak samotné ocelové nábojnice, tak střely. Nábojnice jsou poměděné nebo lakované k zajištění odolnosti vůči vnějším vlivům a ke zlepšení kluzných vlastností v komoře zbraně. Střely interně před laborací čistíme. Hotový náboj pak kompletujeme z nových, nontox berdan zápalek bez obsahu těžkých kovů a novou, bezdýmnou prachovou složí. Takto vyrobíme zcela nový náboj, který nikdy nebyl vystřelen, pouze delaborován a jen takto zajistíme bezchybnou funkčnost ve zbraních jako jsou Sa Vz.58 nebo AK-47 a to i v režimu automatické střelby. Jsme jediní na trhu, kdo tento náboj vyrábí, navíc za bezkonkurenční cenu a s garancí funkčnosti v samonabíjecích i samočinných zbraních.

 

Baleno po 90 ks v papírových krabičkách.

 

Náboje z kategorie TRAINING jsou určeny pro širokou škálu využití. Jak pro sportovní disciplíny, tak pro výcvik, trénink i sebeobranu.

 

Referenční zbraně: Vz. 58, AK-47

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii: