Následující stránky jsou určeny výhradně odborné veřejnosti v oblasti výroby, prodeje a užívání střelných zbraní a střeliva. Vstupem potvrzujete, že jste starší 18 let a vlastníte zbrojní průkaz, nebo zbrojní licenci.


Ano       Ne
GETLOAD 9 mm LUGER 124 gr PLINKING Zobrazit větší

GETLOAD 9 mm LUGER 124 gr PLINKING

Skladem

Nový produkt

1 200 Kč

Komentář HABRESTO ARMS :   Jedná se o přebíjené střelivo nového českého výrobce z Prahy.

 

Nejběžnější náboj pro pistolové, ale i puškové, disciplíny. Náš náboj je složen z galvanicky poměděné olověné střely, kvalitní prachové slože a z vytříděných, mosazných nábojnic různých výrobců, které prošly důslednou kontrolou kvality, důkladným, hloubkovým čištěním a mnohofázovou kalibrací. Každou várku nábojů pečlivě, interně, testujeme na předepsaných měřících zařízeních a zkoušíme i funkčnost náboje v běžných typech zbraní, od Glocku přes MPX, až po automatické zbraně typu MP5, atp. Jedině takto můžeme garantovat a zaručit 100% funkčnost a spolehlivost našich nábojů a jejich kompatibilitu s co největším množstvím druhů zbraní na trhu.

 

Baleno po 300 ks v sáčcích.

 

Náboje z kategorie PLINKING jsou určeny primárně pro masovou spotřebu na výukových kurzech, příp. kurzech sebeobrany a na střelbu na krátkou vzdálenost.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: