Následující stránky jsou určeny výhradně odborné veřejnosti v oblasti výroby, prodeje a užívání střelných zbraní a střeliva. Vstupem potvrzujete, že jste starší 18 let a vlastníte zbrojní průkaz, nebo zbrojní licenci.


Ano       Ne

ZORE X CORE 9x19

Skladem

Nový produkt

3 490 Kč

-30%

2 443 Kč

O produktu :

 

ZORE X CORE 9x19 je elektormechanický zámek na zbraně ráže 9x19(9mm luger). Jedná se o novinku na poli zabezpečení zbraní primárně jako prevence proti přístupu dětí ke zbrani. Tento zámek nabízí nejrychlejší možnost jak přejít ze zabezpečené zbraně do nabité a připravené. RAPIDial robustní unikátní vytáčecí mechanismus umožňuje i za nulové viditelnosti intuitivně odemknout zařízení, poté stáhnout závěr čimž dojde k vyhození zámku a nabití náboje ze zásobníku zpět do komory.

 

Popis funkce:

 

Každý zámek je dodáván s unikátním kódem, který je pro každé zařízení jedinečný. Po zadání tohoto kódu se zařízení aktivuje a umožní Vám zadat vlastní kombinační sekvenci. RAPIDial vytáčecí mechansmus byl vyvinut tak, že můžete začít Vaši sekvenci vytáčet libovolným směrem bez ohledu na konkrétní pozici vytáčeního kolečka. Zařízení umožňuje až 20ti řadou kombinaci čísel 1-9. Každé číslo se vytáčí na jednu stranu. Příkladem : Odemykací kód 1-2-3-4 : Jeden klik doprava, dva kliky doleva, tři kliky doprava, čtyři kliky doleva a zařízení je odemčeno / zamčeno. Při zamčení je po zadání kódu nutné zmáčknout žlutočerný výstražný čudlík. Uzamykací systém je patentován a funguje na principu vysunování kovových plošek v komoře. Zařízení působí úměrně na stěny komory 10x větší silou, než jakou se snaží nepovolaná osoba stáhnout závěr.

Technické parametry:

Ráže : 9×19

Hmotnost : 135g

Barva : Černá se žlutými prvky

Materiál : AISI 4340, ST.S 17-4 PH, H900, Silikon, Nylon 6/6 GF.

Baterie : CR2 3.0V

Životnost baterie: 3500 zamykacích a odemykacích cyklů

Původ zboží: Vyvinuto v Izraeli, smontováno v USA.

 

Kompatibilita:

Některé zbraně nejsou 100% kompatibilní a proto je uvedeno, že jsou nekompatibilní. Znamená to však, že jejich kompatibilita není 100%, ale třeba že zavedení do komory může vyžadovat cvyk, či vyhození z komory může vyžadovat další úkon jako naklonění zbraně apod. V levém rohu v záložce ke stažení neleznete PDF dokument se seznamem zbraní s popisem kompatibility. Některé zbraně nebyly v seznamu vůbec zahrnuty a tak je nutné spolehlivost a funkčnost mechanizmu vyzkoušet.

 

Compatible - kompatibilní
Not Compatible - nekompatibilní
Not yet tested - netestováno

 

POZOR - Podle české legislativy není možné užití zařízení považovat jako uložení v certifikovaném trezoru.

https://youtu.be/ulzMe0DK9Wc

ZORE VIDEO

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

13 dalších produktů ve stejné kategorii: