Následující stránky jsou určeny výhradně odborné veřejnosti v oblasti výroby, prodeje a užívání střelných zbraní a střeliva. Vstupem potvrzujete, že jste starší 18 let a vlastníte zbrojní průkaz, nebo zbrojní licenci.


Ano       Ne

LALO SHADOW Amphibian 5" Black Ops

Skladem

Nový produkt

6 900 Kč

-45%

3 795 Kč

LALO je zkratka pro "Light Assault Operator", hbitý, rychlý, taktický Operátor Speciálních sil.

 

Taktická služební obuv LALO SHADOW Amphibian je vyrobena z nejkvalitnějších a nejmodernějších materiálů dostupných na trhu. Obuv LALO je vyráběna principem vrstvení od vnitřních vrstev po ty vnější. Žádné výmysly a poutavá hesla. Boty LALO jsou produktem, který pracuje pro koncového uživatele.

 

Taktická služební obuv LALO SHADOW Amphibian je vrcholný produkt značky, který obsahuje unikátní patentem chráněné prvky jako odvodňovací systém, kompozitový plát, rychleschnoucí materiály a nejlehčí použité materiály dostupné na trhu.

 

Taktická služební bota LALO SHADOW Amphibian je vyrobena a navržena s pomocí NAVY SEAL jednotek, které operují ve vzduchu, na zemi i na moři. Obuv není určena k tomu, aby vodu udržela, ale aby ji nechala proudit dovnitř i ven podle potřeby. Obsahuje oboustranný pasivní odvodňovací systém, patentovanou kompozitovou desku a TPU podešev pro efektivní přenos energie úderu nohou do špičky. Obsahuje EVA podešev a EVA stélku odolnou proti skluzu. Lehká podrážka z foukané TPU. Tvar kotníku a špičky redukuje hluk při chůzi. Špička materiálu z materiálu SUPER FABRIC. Vrchní díl boty je vyroben z prodyšné syntetické kůže odolné vlhkosti. Další vrstva boty je z RIP STOP materiálu. Jazyk boty se skrytou kapsou. Bezešvá a velmi lehká a odolná konstrukce. Boty jsou určené do prostřední hor, přímořských oblastí, města, kryté i venkovní střelnice, pouště i džungle.

 

Orientační hmotnost boty LALO SHADOW Amphibian 5" ve velikosti 43 je 556g

9 dalších produktů ve stejné kategorii: