Následující stránky jsou určeny výhradně odborné veřejnosti v oblasti výroby, prodeje a užívání střelných zbraní a střeliva. Vstupem potvrzujete, že jste starší 18 let a vlastníte zbrojní průkaz, nebo zbrojní licenci.


Ano       Ne

LALO SHADOW Intruder 5" Black Ops

Skladem

Nový produkt

5 900 Kč

-45%

3 245 Kč

LALO je zkratka pro "Light Assault Operator", hbitý, rychlý, taktický Operátor Speciálních sil.

 

Taktická služební obuv LALO SHADOW Intruder je vyrobena z nejkvalitnějších a nejmodernějších materiálů dostupných na trhu. Obuv LALO je vyráběna principem vrstvení od vnitřních vrstev po ty vnější. Žádné výmysly a poutavá hesla. Boty LALO jsou produktem, který pracuje pro koncového uživatele.

 

Taktická služební obuv LALO SHADOW Intruder je vrcholný produkt značky, který obsahuje unikátní patentem chráněné prvky jako kompozitový plát, rychleschnoucí materiály a nejlehčí použité materiály dostupné na trhu.

 

LALO SHADOW Intruder je obuv určená pro speciální jednotky, vyvynutá a navržená samotnými členy těchto jednotek. Obsahuje patentovanou desku s dvojtou vložkou a gumovou podrážku pro maximální redukci hluku i úderu nohou na špičku. Obsahuje mezipodešev z duální vstřikované EVA pěny, EVA stélku odolnou proti prokluzu. Lehká gumová podrážka z materiálu DuPont. Povlak boty z karbonizované pryže odolný proti otěru. Vrstva mikrovlákna H2O. Vnější prodyšná membrána ze syntetické kůže, která odvádí vlhkost.Obsahuje nylonové prvky z materiálu RIP-Stop. Jazyk boty se skrytou kapsou. Bezešvá a velmi lehká a odolná konstrukce.

 

Orientační hmotnost boty LALO SHADOW Intruder 5" ve velikosti 43 je 590g

9 dalších produktů ve stejné kategorii: