Následující stránky jsou určeny výhradně odborné veřejnosti v oblasti výroby, prodeje a užívání střelných zbraní a střeliva. Vstupem potvrzujete, že jste starší 18 let a vlastníte zbrojní průkaz, nebo zbrojní licenci.


Ano       Ne
STŘELNICE

V této sekci si můžete objednat různé kurzy, školení a jiné připravované akce na naší střelnici.

Pozor - na web střelnice se dostanete přes hlavní rozdělovník : www.habresto.cz  a následně vyberte sekci střelnice !

STŘELNICE  Počet produktů: 5

Podkategorie

 • Střelecké balíčky

  Na naší střelnici si můžete vybrat ze tří střeleckých balíčků, které obsahují 3, 5 nebo 7 různých zbraní. Součástí každého balíčku je představení jednotlivých zbraní, bezpečnostní školení, ochranné brýle a sluchátka. Dále střelivo do zbraní, zapůjčení zbraní, střelecký stav a dozor instruktora. Balíček je určen pro jednu střílející osobu. Jedna osoba jako doprovod je povolena – po ukončení střelby si můžete pořídit fotky z Vašeho zážitku a se zbraněmi se vyfotit. Střelecké zážitkové balíčky je nutné rezervovat předem a jsou primárně určeny pro osoby bez zbrojního průkazu.

   

  Pozor - na web střelnice se dostanete přes hlavní rodělovník : www.habresto.cz a následně vyberte sekci střelnice !

 • Příprava na ZP

  Na naší střelnici Vás připravíme jak po teoretické, tak i po praktické stránce na zkoušku odborné způsobilosti k získání zbrojního průkazu. V teoretické části probereme zákonné požadavky i postup při získání ZP. Dále rozebereme jednotlivé části zákona, základní bezpečnostní pravidla, představení zbraní a seznámíme Vás se střelecký světem. V praktické části si vyzkoušíte manipulaci se zbraněmi, jejich rozborku a následné složení včetně osvojení základních bezpečnostních návyků. Následně budete střílet ostrými na terče z pistole, malorážky a brokovnice. To vše pod vedením našich zkušených instruktorů.

   

  Pozor - na web střelnice se dostanete přes hlavní rodělovník : www.habresto.cz a následně vyberte sekci střelnice !

 • Ostatní akce

  Ostatní individuální akce pořádané na naší střelnici.

Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek