Následující stránky jsou určeny výhradně odborné veřejnosti v oblasti výroby, prodeje a užívání střelných zbraní a střeliva. Vstupem potvrzujete, že jste starší 18 let a vlastníte zbrojní průkaz, nebo zbrojní licenci.


Ano       Ne
Střelecké balíčky

Na naší střelnici si můžete vybrat ze tří střeleckých balíčků, které obsahují 3, 5 nebo 7 různých zbraní. Součástí každého balíčku je představení jednotlivých zbraní, bezpečnostní školení, ochranné brýle a sluchátka. Dále střelivo do zbraní, zapůjčení zbraní, střelecký stav a dozor instruktora. Balíček je určen pro jednu střílející osobu. Jedna ...

Na naší střelnici si můžete vybrat ze tří střeleckých balíčků, které obsahují 3, 5 nebo 7 různých zbraní. Součástí každého balíčku je představení jednotlivých zbraní, bezpečnostní školení, ochranné brýle a sluchátka. Dále střelivo do zbraní, zapůjčení zbraní, střelecký stav a dozor instruktora. Balíček je určen pro jednu střílející osobu. Jedna osoba jako doprovod je povolena – po ukončení střelby si můžete pořídit fotky z Vašeho zážitku a se zbraněmi se vyfotit. Střelecké zážitkové balíčky je nutné rezervovat předem a jsou primárně určeny pro osoby bez zbrojního průkazu.

 

Pozor - na web střelnice se dostanete přes hlavní rodělovník : www.habresto.cz a následně vyberte sekci střelnice !

Zobrazit

Střelecké balíčky  Počet produktů: 3

Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek
Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek