Následující stránky jsou určeny výhradně odborné veřejnosti v oblasti výroby, prodeje a užívání střelných zbraní a střeliva. Vstupem potvrzujete, že jste starší 18 let a vlastníte zbrojní průkaz, nebo zbrojní licenci.


Ano       Ne
Příprava na ZP

Na naší střelnici Vás připravíme jak po teoretické, tak i po praktické stránce na zkoušku odborné způsobilosti k získání zbrojního průkazu. V teoretické části probereme zákonné požadavky i postup při získání ZP. Dále rozebereme jednotlivé části zákona, základní bezpečnostní pravidla, představení zbraní a seznámíme Vás se střelecký světem. V prak...

Na naší střelnici Vás připravíme jak po teoretické, tak i po praktické stránce na zkoušku odborné způsobilosti k získání zbrojního průkazu. V teoretické části probereme zákonné požadavky i postup při získání ZP. Dále rozebereme jednotlivé části zákona, základní bezpečnostní pravidla, představení zbraní a seznámíme Vás se střelecký světem. V praktické části si vyzkoušíte manipulaci se zbraněmi, jejich rozborku a následné složení včetně osvojení základních bezpečnostních návyků. Následně budete střílet ostrými na terče z pistole, malorážky a brokovnice. To vše pod vedením našich zkušených instruktorů.

 

Pozor - na web střelnice se dostanete přes hlavní rodělovník : www.habresto.cz a následně vyberte sekci střelnice !

Zobrazit

Příprava na ZP  Počet produktů: 2

Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek
Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek