Následující stránky jsou určeny výhradně odborné veřejnosti v oblasti výroby, prodeje a užívání střelných zbraní a střeliva. Vstupem potvrzujete, že jste starší 18 let a vlastníte zbrojní průkaz, nebo zbrojní licenci.


Ano       Ne
VYBAVENÍ

Střelecké vybavení jako střelecká sluchátka , balistické brýle GATORZ jichž jsme přímí dovozci, taktické a EDC opasky KORE  jichž jsme přímí dovozci,  střelecké terče, záslepky, kufry a jiné .

VYBAVENÍ  Počet produktů: 55

Podkategorie

 • Kufry na zbraně

  Střelecké kufry na zbraně od italského výrobce NEGRINI nabízí mimořádný poměr cena výkon. Všechny kufry jsou polstrované pěnou.

 • Terče a záslepky

  Nabízíme k prodeji různé terče včetně záslepek po střelbě. Terče máme na míru vytvořené pro dynamické i statické disciplíny, ale i pro využití celé plochy terče.

 • Sluchátka

  Kvalitní ochrana sluchu je základ. Nejlepší sluchátka na trhu - MSA SORDIN PRO X-

 • Brýle GATORZ

  Naše společnost je první a jediný autorizovaný přímý dovozce a prodejce těchto brýlí ! Nejmodernější a nejodolnější taktické brýle na světě vhodné na taktickou střelbu. Vyrobeno v USA. Celohliníkové obroučky a krystalicky čistá skla i v okrajích. Brýle používají speciální jednotky z celého světa - nejvíce využívané u US NAVY SEALS

 • KORE opasky

  EDC OPASKY americké společnosti KORE ESSENTIALS - Nejpokročilejší a nejmodernější opasky na denní nošení na světě. Jsme jediný autorizovaný dovozce do ČR. V případě zájmu o velkoobchodní spolupráci nás kontaktujte.

 • Taktické rukavice

  Taktické rukavice vhodné na nejrůznější úkony při práci i střelbě. Chrání ruce před poraněním. Zvyšují grip.

Zobrazeno 1 – 55 z 55 položek
Zobrazeno 1 – 55 z 55 položek