Následující stránky jsou určeny výhradně odborné veřejnosti v oblasti výroby, prodeje a užívání střelných zbraní a střeliva. Vstupem potvrzujete, že jste starší 18 let a vlastníte zbrojní průkaz, nebo zbrojní licenci.


Ano       Ne
Příslušenství

V sekci příslušenství naleznete BREAKTHROUGH CLEAN®  čištění zbraní u něhož zajišťujeme distribuci na českém trhu,  zásobníky, tlumiče, usťovky apod. Dále svítilny STREAMLIGHT , SUREFIRE, OLIGHT.

Příslušenství  Počet produktů: 119

Podkategorie

 • Čištění zbraní

  Nabízíme čistící sady amerického výrobce BREAKTHROUGH CLEAN TECHNOLOGIES.  Tyto čistíci sady, oleje a mazadla vynikají svou kvalitou a patří mezi nejlepší na světě. Tyto produkty používají světoví střelci.

   

  Máme distribuční zastoupení. Produkty zakoupíte oficiálně přímo u nás, nebo u vybraných partnerů. V případě zájmu o prodej těchto produktů nás kontaktujte pro VO ceník.

 • Zásobníky

  Nabízíme k prodeji zásobníky převážně pro zbraně AR15 od výrobce MAGPUL, nebo LANCER.  Dále zásobníky na GLOCK, EVO a SIG MPX.

 • Bipody

  Bipody se umisťují do přední části zbraně pro lepší stabilitu při míření na cíl. Bidoby lze upínat přímo na rail, nebo na očko na ponosový řemen. Záleží na typu bipodu. Základní bipody máme v nabídce TRUGLO, zlatý střed představuje MAGPUL a to nejlepší v segmentu představují bipody ATLAS.

 • Úsťovky a doplňky

  Lineární kompenzátory, tlumiče plamene, wardeny. Nabízíme značky A-TEC, ASE UTRA, SILENT STEEL a ANTREG.

  K dispozici náhradní díly k tlumičům, jako vnitřní díly, segmenty apod.

  Samotné tlumiče najdete v sekci Zbraně - tlumiče. !!

 • Svítilny a lasery

  Svítilný upínané na pistole, pušky i brokovnice. Některé s IR světlem, jiné v kombinaci s laserem. Lasez zelený je dražší a viditelný ve dne mnohem lépe než červený. Nabízíme základní svítily OLIGHT, zlatý střed STREAMLIGHT a to nejlepší od SUREFIRE.

 • Ruční svítilny

  Ruční svítilny na EDC - výrobce STREAMLIGHT a SUREFIRE - Nejlepší poměr cena výkon za profesionální svítilnu.

Zobrazeno 1 – 119 z 119 položek