Následující stránky jsou určeny výhradně odborné veřejnosti v oblasti výroby, prodeje a užívání střelných zbraní a střeliva. Vstupem potvrzujete, že jste starší 18 let a vlastníte zbrojní průkaz, nebo zbrojní licenci.


Ano       Ne
Zbraně

Nabízíme k prodeji široký sortiment zbraní. Veškeré zbraně je nutné vyzvednout osobně. Některé zbraně mohou být k dispozici na prodejně ke shlédnutí. Mezi nabízené značky patří CZUB, GLOCK, ANTREG, FABARM, AREX, BCM, Daniel Defence, Ruger, TAURUS, SAVAGE, PERUN a jiné.

Na eshopu nejsou zobrazeny všechny dostupné zbraně na trhu. V případě zájmu ...

Nabízíme k prodeji široký sortiment zbraní. Veškeré zbraně je nutné vyzvednout osobně. Některé zbraně mohou být k dispozici na prodejně ke shlédnutí. Mezi nabízené značky patří CZUB, GLOCK, ANTREG, FABARM, AREX, BCM, Daniel Defence, Ruger, TAURUS, SAVAGE, PERUN a jiné.

Na eshopu nejsou zobrazeny všechny dostupné zbraně na trhu. V případě zájmu můžeme dodat individuálně téměř jakoukoliv zbraň.

Zobrazit

Zbraně  Počet produktů: 339

Podkategorie

 • Pistole

  Nabízíme k prodeji pistole předních světových výrobců jako GLOCK,CZUB,RUGER a podobné. Drtivá většina pistolí je v samonabíjecí variantě. Pistole jsou určeny ke sportovní střelbě, nebo k ochraně života, zdraví nebo majetku a také ke skrytému nošení.

 • Revolvery

  Revolver je krátká palná zbraň kde se náboje vkládají do otočného revolverového válce. V poslední době získávají opět na větší oblibě. Nabízí se také v extrémně výkonných rážích.

 • Brokovnice

  Nabízíme k prodeji brokovnice k ochraně života, zdraví a majetku a to především z Italské produkce velmi kvalitní značky FABARM a BENELLI. Tyto značky máme vyzkoušené, prověřené a sami s nimi střílíme.

 • Pušky

  Dlouhé převážně opakovací pušky v různých rážích.

 • AR-15 / AR-10

  Samonabíjecí pušky a kulovnice platformy AR15  jako ANTREG, V-AR, Daniel Defence , Bravo Company a další. Na výběr je z různých délek hlavní, ráží, typu předpažbí a dalších individuálních prvků. Tyto zbraně jsou vhodné na sportovní střelbu či taktický trénink nebo k ochraně vašeho domova.

  Lze dodat i Bushmaster, DPMS,ADC, NFA, RUGER a další značky AR15.

 • Tlumiče

  Zbraně kategorie C - Tlumiče hluku výstřelu.   Nabízíme značky A-TEC, ASE UTRA, SILENT STEEL a ANTREG.

  Náhradní díly a úsťovky najdete v sekci příslušenství - Úsťovky a doplňky ! 

 • Malorážky

  Nabízíme k prodeji různé druhy malorážkových pušek především ráže .22LR, ale i podobných ráží. Malorážkové pušky konstrukce AR jsou vhodné k nácvikům na střelnici jako levnější alternativa ke standardnímu střelivu do těchto zbraní. Dlouhé malorážkové pušky klasické konstrukce jsou vhodné na mířenou přesnou střelbu.

 • LONG RANGE

  Long range pušky pro přesnou střelbu na delší vzdálenosti.

 • PDW/KARABINY

  Sportovní PDW / KARABINY na pistolové ráže , především 9mm Luger.

na stránku
Zobrazeno 1 – 200 z 339 položek