Následující stránky jsou určeny výhradně odborné veřejnosti v oblasti výroby, prodeje a užívání střelných zbraní a střeliva. Vstupem potvrzujete, že jste starší 18 let a vlastníte zbrojní průkaz, nebo zbrojní licenci.


Ano       Ne
Optika

V základní nabídce máme optiku od amerických společností ATHLON OPTICS a PRIMARY ARMS, na které máme oficiální obchodní zastoupení pro ČR. Produkty ATHLON OPTICS a PRIMARY ARMS jsou nové na našem trhu, ale v zahraničí se tyto značky těší velké oblibě pro jejich bezkonkurenční poměr cena / kvalita.

Optika  Počet produktů: 210

Podkategorie

 • PUŠKOHLEDY

  Puškohledy od ATHLON OPTICS nabízejí výborný poměr cena kvalita. Jejich modely mají doživotní záruku. Na výběr je velké množství puškohledů v FFP a MIL za velice zajímavou cenu. Kvalita je více než srovnatelná s konkurencí a u spousty modelů je vlastnostmi, kvalitou a cenou mnohem zajímavější alternativou. Za zvážení stojí také naháňkové puškohledy od PRIMARY ARMS, které dokonale doplňují sortiment ATHLON OPTICS.

 • KOLIMÁTORY

  Kolimátory od ATHLON OPTICS či PRIMARY ARMS slouží k rychlejšímu zamíření na cíl při dynamické střelbě. Jak ATHLON OPTICS tak PRIMARY ARMS nabízí ucelenou řadu kolimátorů. Optika je testována, aby vydržela zpětné rázy z výkonných zbraní a je skvělou alternativou k zavedeným značkám.

 • PRISM SCOPE

  Prism scope od ATHLON OPTICS či PRIMARY ARMS slouží k rychlejšímu zamíření na cíl při dynamické střelbě. Jak ATHLON OPTICS tak PRIMARY ARMS nabízí ucelenou řadu prism scopů. Optika je testována, aby vydržela zpětné rázy z výkonných zbraní a je skvělou alternativou k zavedeným značkám. Na rozdíl od kolimátorů umožňují prism scopy dle typu měnit podsvícení z červené na zelenou v několika intenzitách, případně je možné střílet bez přísvitu, protože je kříž vyleptán ve skle. Prism scope mají pevné zvětšení jako 1x , 3x, 4x, 5x apod.

 • ZVĚTŠOVACÍ MODULY

  Zvětšovací moduly ATHLON OPTICS slouží ke trojnásobnému či pětinásobnému zvětšení cíle. Zvětšovací moduly se osazuji ke kolimátorům.Zvětšovací moduly od ATHLON OPTICS se umí odklápět tahem mimo zorné pole střelce, který může dle potřeby volit střelbu pouze přes kolimátor, nebo s rychlým přiřazením tohoto modulu. Vyklápěcí montáž je součástí balení.

 • MONTÁŽE

  Montáže slouží k připevnění optického zařízení ke zbrani. Nabízíme kvalitní robustní taktické montáže všech výšek a průměrů 30mm.  Jedná se o základni montáže za rozumné peníze. V případě zájmu o jinou montáž jako seekins, nebo SPUHR stačí poslat poptávku.

 • CLONY / ZOOM PÁKY

  Sluneční clony ATHLON OPTICS se šroubují na objektiv puškohledu a regulují tak vstup světla do objektivu. Také chrání objektiv od poškození. Zoomovací páky od PRIMARY ARMS pomáhají rychleji měnit zvětšení.

 • POZOROVÁKY

  Pozorovací dalekohledy od Athlonu jsou vhodné k pozorování zásahů v terči, ale i přírody. Athlon nabízí několik řad s různou kvalitou skla.

 • DÁLKOMĚRY

  Zařízení pro přesné změření vzdálenosti.

 • BINOKULÁRY

  Klasické pozorovací dalekohledy od výrobce ATHLON OPTICS USA.

na stránku
Zobrazeno 1 – 200 z 210 položek