Následující stránky jsou určeny výhradně odborné veřejnosti v oblasti výroby, prodeje a užívání střelných zbraní a střeliva. Vstupem potvrzujete, že jste starší 18 let a vlastníte zbrojní průkaz, nebo zbrojní licenci.


Ano       Ne
PRISM SCOPE

Prism scope od ATHLON OPTICS či PRIMARY ARMS slouží k rychlejšímu zamíření na cíl při dynamické střelbě. Jak ATHLON OPTICS tak PRIMARY ARMS nabízí ucelenou řadu prism scopů. Optika je testována, aby vydržela zpětné rázy z výkonných zbraní a je skvělou alternativou k zavedeným značkám. Na rozdíl od kolimátorů umožňují prism scopy dle typu měnit p...

Prism scope od ATHLON OPTICS či PRIMARY ARMS slouží k rychlejšímu zamíření na cíl při dynamické střelbě. Jak ATHLON OPTICS tak PRIMARY ARMS nabízí ucelenou řadu prism scopů. Optika je testována, aby vydržela zpětné rázy z výkonných zbraní a je skvělou alternativou k zavedeným značkám. Na rozdíl od kolimátorů umožňují prism scopy dle typu měnit podsvícení z červené na zelenou v několika intenzitách, případně je možné střílet bez přísvitu, protože je kříž vyleptán ve skle. Prism scope mají pevné zvětšení jako 1x , 3x, 4x, 5x apod.

Zobrazit

PRISM SCOPE  Počet produktů: 19

Zobrazeno 1 – 19 z 19 položek
Zobrazeno 1 – 19 z 19 položek