ANTREG ARS M4s 16,5"

Značka: ANTREG
Barevné provedení
Typ hlavně
Typ předpažbí
Typ ústí
Dostupnost Na objednávku
Kód: 66-12
66 300 Kč
ANTREG ARS M4s 16,5"
Značka: ANTREG

Komentář HABRESTO ARMS :

Jedná se o to nejlepší z nejen české, ale i světové produkce pístových AR15. Antreg vyrábí tyto zbraně ve Vyškově a drtivá většina dílů je jejich vlastní produkce.  ANTREG přináší řešení téměř úplné MIL SPEC kompatibility s excelentní kvalitou použitých materiálu, povrchových úprav a absolutní precizi obrobení. Zbraně slouží v různých ozbrojených jednotkách po celém světě a díky certifikaci výrobce mohou být dodávány jakékoliv jednotce v rámci NATO.

DOPRAVA AŽ K VÁM DOMŮ ZDARMA ! 

Hlavní výhody a odlišnosti :

 1. Doražeč (forward assist)
 2. Krytka výhozního okénka (dust cover)
 3. Nitridace vývrtu i vnějšího povrchu hlavně
 4. Kompletně oboustranné ovládací prvky v základu
 5. Zakázkový kufr
 6. Vysoká míra individualizace přímo z výroby
 7. Čtyři základní barvy v ceně

Souprava obsahuje :

 •  Pušku
 •  2 kusy zásobníků Magpul M3
 •  Plastový kufr se zakázkovým výřezem pěny na danou zbraň
 •  Návod
 •  Kontrolní list
 •  Profesionální čistící sadu BREAKTHROUGH CLEAN AR15.

Kompletní obecná specifikace

Pušky ANTREG ARS M4 jsou vyráběny v České republice a rozšiřují sortiment produktů spadajícího do obranného sektoru na kterém se společnost ANTREG podílí od roku 1996. Za dobu existence společnosti byly vyvinuty a jsou vyráběny v rámci zajištění obrany desítky produktů používaných v armádě České republiky i jiných zemí a přejímaných v souladu s podmínkami úřadu pro standardizaci, katalogizaci a státní ověřování jakosti – dříve vojenskou přejímkou. Schopnost zajištění dodávek se stabilní kvalitou taktického bojového zařízení a zejména zkušenosti s výrobou a generálními opravami vojenských i civilních zbraní byly využity při konstrukci a téměř dvouletém testování a následných úprav pušky ARS M4, prioritně vyvinuté jako samočinná puška. Jako taková byla testována příslušníky speciálních ozbrojených sil jak v České republice, tak i v zahraničí.
  
 Vlatnosti pušky ARS :
  - pístový mechanizmus
  - oboustranná pojistka s možností změny délky ramen hmatníků
  - oboustranné vypouštění zásobníku
  - ochrana proti nechtěnému vypuštění zásobníku při nesení na popruhu
  - integrovaný ovladač záchytu závěru i na pravé straně v dosahu ukazováčku
  - předpažbí uloženo volně – tzv. Free Float Handguard
  - vývrt i vnější plocha hlavně ošetřena technologií Salt Bath Nitriding
  - horní i dolní díl vyroben z tvrzeného hliníku AW7075-T6 v kvalitě schválené pro letecký průmysl
  - povrchová ochrana hliníkových dílů silnou vrstvou tvrdého eloxu
  - zbraň opatřena doražečem a krytem okénka vyhazování nábojnic
  - nastavitelná regulace odběru plynů, v případě vysoké teploty možnost přepínání nábojem
  - čištění pístu bez nutnosti demontáže předpažbí
  - demontáž a montáž předpažbí bez nástrojů, pouze za použití náboje
  - regulátor zajištěn proti nechtěnému pootočení do rozebírací polohy
  - díly pístového mechanizmu vyrobeny z nástrojových ocelí
  - nosič závorníku konstruován pro spolehlivou funkci i za ztížených podmínek
  - úchopová část nabíjecího táhla tvarovaná pro spolehlivý úchop pro natažení
  - nyní dodávána s nastavitelnou pažbou MIL-Spec typu CTR a pažbičkou Magpul MOE s prostorem pro příslušenství
  - 3 hrotový tlumič plamene s maximální účinností s přípravou pro montáž tlumiče hluku výstřelu
  - kompenzátor s maximální účinností s přípravou pro montáž tlumiče hluku výstřelu
  - všechny typy úsťových zařízení jsou vyrobeny z kalené nerezavějící oceli s černou povrchovou úpravou

  -QD end plate.

 
Individuální účel a způsob používání zbraně vyžaduje individuální přístup k výběru jednotlivých prvků, ze kterých se skládá. Je možné vybírat mezi těžkou hlavní s vynikající tuhostí, nebo lehkou verzí LightWeight v případě požadavku na nízkou hmotnost zbraně a zvýšený komfort mobility. Výjimečný je systém dvou délek kanálů pro odběr plynů z hlavně. V případě délek hlavní 10,5“-14,5“ je vzdálenost odpovídající standardu Carbine. U délek hlavní 16,5“ a 18“ je vzdálenost kanálu od nábojové komory ještě o 2 palce delší, kdy o tuto délku dochází k ničím nesnižovanému zvyšování rychlosti střely a tak k její vyšší stabilitě a přesnosti na dlouhé vzdálenosti. Dlouhá hlaveň s krátkým odběrem plynu prostě nedává smysl. Podle účelu je voleno úsťové zařízení. Puška je osazena úsťovým zařízením s maximálním účinkem řady VULCAN. Za účelem snížení hmotnosti zbraně byla vyvinuta řada MICRO.

Předpažbí splňují podmínky tzv. free float handguard a jsou koncipována jako nosiče taktického vybavení a zároveň slouží k pevnému a spolehlivému úchopu. Upevňují se na matici hlavně a umožňují její volné kmitání. Vyráběna jsou z tvrzeného hliníku a povrchově ošetřena silnou vrstvou tvrdého eloxování  a to i v případě, že je zbraň dodávána v odstínu barev CERAKOTE®.  Pro účel upevnění příslušenství je možné zvolit mezi systémem standardizované lišty pro příslušenství  STANAG 4694 NATO (PICATINNY 1913 kompatibilní) nebo upínáním pomocí slotů M-LOK v kombinaci s horní lištou NATO. Uživatelský komfort je zvýšen důsledným zkosením a zaoblením ostrých hran. To také výrazně prodlužuje životnost a spolehlivost opakovaného upínání taktického příslušenství. Zaoblené a zkosené hrany dokáží daleko lépe snášet tření i mechanickou zátěž. Také je kladen důraz na to, aby zbraň i její komponenty udržely nový vzhled po co nejdelší dobu.

Tovární mini konfigurátor a jeho vysvětlení :

Délka hlavně :  Můžete volit z nabídnutých délek hlavní odstupňovaných po 2 palcích. 10,5" je Pistole samonabíjecí !

Předpažbí :  Na výběr je základní M-lok, nebo příplatkový QUAD RAIL.  Alternativně u delších hlavní 12,5" a více lze zvolit předpažbí sportovní M-lok PRO s odlehčením na horním railu.

Typ hlavně :  V základu je puška osazena nitridovanou ocelovou hlavní. Stoupání hlavně je do délky 14,5 palce  1:7. Nad tuto délku je stoupání 1:8.

Barevné provedení :  Základní barvy jsou ČERNÁ, FLAT DARK EARTH, SNIPER GRAY nebo MIDNIGHT BRONZE. Tyto barevné kombinace jsou u nás skladem k prohlédnutí. Velkou výhodou je provedení barvy přímo u výrobce před montáží jednotlivých součástí zbraně.

Profil hlavně :  Standardně je každá puška dodávána v těžké hlavni. Za příplatek je možné zvolit variantu LW - lehkou hlaveň.

Úsťové zařízení : Na výběr je úsťová brzda, nebo tlumič plamene - flash hider. Bez příplatku.   Úsťové zařízení je kompatibilní s tlumičem ANTREG.

Zakázkové gravírování :  Dle přání je možné provést zakázkové gravírování na pravé straně zásobníkové šachty a to dvěma způsoby. Levnější variantou je laserové gravírování po finální povrchové úpravě kde bude text světlý.  Dražší a exkluzivnější variantou je  gravírování stopkovou frézou ještě před povrchovou úpravou loweru. Díky této dražší možnosti bude mít text či ornament stejnou barvu a odolnost jako celý povrch pušky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: