BERGARA B14 HMR

Značka: BERGARA

BERGARA B14 HMR

Ráže
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Kód: 1495-809 1495-808 Zvolte variantu
39 990 Kč
BERGARA B14 HMR
Značka: BERGARA

 

Opakovací kulovnice - délka hlavně 24", ráže 6,5 Creedmoor, nebo 308Win.

Verze HMR - Hunting and Match je vhodná jak na lov tak na LR terčovou střelbu.

 

Budete překvapeni obzvláště jemným chodem závěru a vynikající spouští nové opakovací kulovnice Bergara. Bude se vám líbit na první pohled a jakmile ji vezmete do rukou, zamilujete se. Bergara B14 nadchne většinu rekreačních střelců i náročných lovců.

Naše kulovnice B14 je přesná, spolehlivá, s pravděpodobně nejjemnější spouští své kategorie na trhu. Vybavili jsme ji  válcovým otočným uzávěrem s uzamykáním dvěma ozuby do lůžka závěru s chodem kliky 90°. Tento skvělý opakovací mechanismus  v kombinaci s volně plovoucí hlavní Bergara  zaručuje vynikající přesnost.

B14 je uzpůsobena k dovybavení všemi druhy doplňků (lišta, montáž, pažba, zásobník …). Základní provedení B14 je s nábojovou schránkou, vyměnitelný zásobník je nabízen jako samostatný doplněk. Kapacita nábojové schránky je 3+1 pro magnumové ráže a 4+1 pro ostatní. Kapacita odnímatelného zásobníku pro standardní ráže je 3+1 a pro ráže magnumové 2+1.
Velmi přesnou spoušť můžete snadno nastavit pro ideální uživatelský odpor, což znamená další důležitý prvek bezpečnosti a přesnosti. Puška opouští výrobní závod s odporem spouště nastaveným na 1,4 kg.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: