Následující stránky jsou určeny výhradně odborné veřejnosti v oblasti výroby, prodeje a užívání střelných zbraní a střeliva. Vstupem potvrzujete, že jste starší 18 let a vlastníte zbrojní průkaz, nebo zbrojní licenci.


Ano       Ne

Dodací podmínky a dostupnost zboží

Dodací podmínky :

Zboží podléhající zákonu o zbraních je nutné vyzvednout osobně na naší prodejně.

Osobní odběr zbraní kategorie C, střeliva, střelného prachu a zápalek je možný pouze po předložení platného zbrojního průkazu a platného občanského průkazu.

Osobní odběr zbraní kategorie A, A-1 a B je možný pouze po předložení platného zbrojního průkazu a platného občanského průkazu. Navíc je nutné předložit platné nákupní povolení ke zbrani kategorie B , popřípadě doložit vyjímku k nabytí zbraně kategorie A a A-1

Při obděru zboží podléhající zákonu o zbraních musí Kupující splňovat také náležitosti § 28 zákona o zbraních .

Zboží nepodléhající zákonu o zbraních lze zaslat přepravní společností.

Doprava : 

  • Zásilkovna na výdejní místo  - 90Kč - platba pouze převodem předem předem - dodání 2-5 dnů
  • Zásilkovna domů - 130Kč - platba převodním příkazem předem, nebo na dobírku - dodání 2-3 dny
  • DPD - 180Kč -  platba převodním příkazem předem, nebo na dobírku - dodání 2-3 dny
  • VIP doprava - 1000Kč - Zboži přepravuje kurýr přímo pro Vás na Vámi požadovanou adresu - dodání individuální.

 

Dostupnost zboží :

O dostupnosti zboží budete informováni emailem, nebo telefonicky po obdržení objednávky. Ověřit dostupnost před odesláním objednávky můžete telefonicky, nebo emailem dle námi poskytnutých kontaktů v sekci kontakty. Dostupnost zboží se může lišit v širokém časovém rozsahu. Zahraniční zboží má dodací lhůty i 6 měsíců. Domácí produkce dle typu 1 týden až 8 týdnů. Cena u zboží které není skladem je uváděna jako poslední známá a může se v den naskladnění lišit. Veškeré objednávky jsou při formě doručení osobně na prodejně pouze rezervací zboží!  Kupní smlouva se uzavírá až na prodejně!