Olight BALDR RL 1120 lm červený laser

Značka: OLIGHT
Dostupnost Na objednávku
Kód: OL567
4 000 Kč
Olight BALDR RL 1120 lm červený laser
Značka: OLIGHT

Parametry produktu

 

•Montáž na všechny Picatinny a Weaver lišty
•Nastavitelný 5 mW červený laser
•Dosvit neuvěřitelných 240 metrů
•Oboustranný zadní spínač
•Až 99% propustnost světla
•Výkon až 1120 lm

 

Baldr RL je profesionální světlo na zbraň s červeným laserovým zaměřovačem a bílou LED diodou. LED světlo je vhodné na Picatinny (MIL-STD-1913) nebo Glock. Díky dvěma bateriím CR123A je maximální výkon Baldr RL 1120 lumenů. Neutrální bílá LED a TIR čočka zajišťuje robustní vyhledávací světlo. Bílé světlo LED lze nastavit i na 300 lumenů nepřetržitého osvětlení. Paprsek vyzařován červeným laserem je jasně viditelný pro přesné zaměření. Baldr RL je vysokokvalitní volba pro profesionální uživatele s vynikající lehkostí použití, vysokým jasem a extrémně velkým výkonem.

Instalace a odpojení světla je snadné a to stisknutím nebo uvolněním bočního výkyvného ramene. Hlavní tělo baterky je vyrobeno ze slitiny hliníku pro extrémně vysokou pevnost a spolehlivost. Baldr Pro je kvalitní volba pro profesionální uživatele s vynikající lehkostí použití, vysokým jasem a extrémně výkonným výkonem.

Jedinečné LED svítilna na zbraň OLIGHT Baldr s kompaktními rozměry a nízkou hmotností. Baldr obsahuje tři dostupné nastavení světla: můžete si vybrat pouze LED světlo, jen laser nebo laser v kombinaci s LED světlem. Můžete ho upevnit na jakoukoliv Picatinny nebo Weaver lištu. Montuje se rychle a pohodlně pomocí rychloupínací montáže. Unikátní montáž má absolutně tichý kloubový uzamykací mechanismus. Svítilna namontujete a demontujete jednoduše a bezproblémově ať už přes den nebo v noci.

Baldr je vysoce výkonný nástroj pro sebeobranu, který oslepí protivníka v těsné blízkosti v interiéru a zároveň nabízí extrémně dlouhou vzdálenost pro perfektní použití na puškách jako je AR-15.

 

Technická specifikace:

Světelný výkon úroveň 1 1120 lm - 500 lm - 1 + 120 minut (laser zapnutý), 1 + 125 minut (laser vypnutý)
Světelný výkon úroveň 2 300 lm - 225 minut (laser zapnutý), 240 minut (laser vypnutý
Dosvit: 240 m
Intenzita paprsku: 14400 cd
Odolnost vůči vodě: IPX-4 (odolné proti silnému proudu stříkající vody)
Odolnost vůči pádu: z výšky 1 m
Stroboskop: Áno
Napájení: 2x CR123A
Rozměry: 80 x 36,5 mm
Hmotnost: 129 g (bez baterie)

 

Obsah balení:
•1x Svítilna OLIGHT BALDR RL na zbraň
•1x Klíč T6 / T8
•2x Baterie CR123A 1600 mAh
•1x Návod v českém jazyce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: