Následující stránky jsou určeny výhradně odborné veřejnosti v oblasti výroby, prodeje a užívání střelných zbraní a střeliva. Vstupem potvrzujete, že jste starší 18 let a vlastníte zbrojní průkaz, nebo zbrojní licenci.


Ano       Ne

MPN : 610085

Puškohled Primary Arms Platinum 1-8 X 24mm FFP ACSS Griffin MIL

Na objednávku

Nový produkt

43 900 Kč

Puškohled Primary Arms Platinum 1-8 X 24mm FFP ACSS Griffin MIL je vhodný k taktické střelbě z pušek AR15. Má patentovaný záměrný obrazec.

Puškohled má velice kvalitní a čisté sklo. Má otevřené komínky, takže korekce záměru je možná okamžitě. U tohoto modelu byla použta kvalitnější, citlivější a přesnější vnitřní mechanika než u standardním modelů. Jedná se o vlajkovou loď Primary Arms.

 

Typ baterie:           1X CR2032 3V

Výrobce:                Primary Arms

Hodnota kliku:        0,1 MIL

Fokální rovina :       FFP - první fokální rovina

Přísvit :                  Ano

Zvětšení :              1-8x

Průměr objektivu :  24mm

Průměr tubusu:      34mm

Hmotnost:             750g

 

 

Doživotní záruka Primary Arms !

Na tento produkt poskytuje společnost Primary Arms doživotní záruku. Záruka se vztahuje na výrobní vady, které se projevily při běžném používání. Mezi tyto vady patří například nefunkčnost přísvitu, nedržení nástřelu, zaseknutí mechaniky optiky, nebo orosení vnitřního skla. Společnost Primary Arms Vám opraví, nebo vymění vadný produkt. Záruka se nevztahuje na nesprávnou montáž, viditelné poškození skla, nebo tubusu, nevhodnou údržbu, úmyslné poškození, krádež či nepovolenou úpravu produktu. Pro uplatnění záruky je nutné předložit doklad o koupi od naší společnosti.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: