Pistole samonabíjecí AREX Delta Gen. 2 X OR BLACK

Značka: AREX
Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 602420
13 700 Kč
Pistole samonabíjecí AREX Delta Gen. 2 X OR BLACK
Značka: AREX

AREX Delta Gen. 2 X je pistole řady Crossover s kompaktním závěrem a prodlouženou rukojetí, oproti předchozí generaci má vylepšený rám včetně ergonomické rukojeti. Spoušťový mechanismus Striker Fired je modifikovaný, kdy využívá prvky dvojčinné spouště s přímoběžným částečně nataženým úderníkem, který je bezpečnější než jednočinné spouště (SA s plně nataženým úderníkem) při zachování plynulého chodu spouště a krátkého resetu. Modely s označením OR (Optics Ready) májí přípravu pro montáž kolimátoru.

 

Detailní popis produktu

Standardní bezpečnostní prvky jako pojistka spouště, blokace úderníku a pádová pojistka jsou samozřejmostí, Delta Gen. 2 je k tomu vybavena také výstražníkem náboje v komoře na horní hraně závěru a indikátorem natažení, viditelným na čele závěru. 

Závěr je žebrovaný v přední i zadní části, záchyt závěru je oboustranný, tlačítko vypouštění zásobníku lze namontovat levou i pravou stranu rukojeti.

Rám je dostupný ve třech barevných provedeních: černá, písková (FDE) a šedá.

Sada balení: pistole, 2x zásobník na 17 ran, sada čištění, 3x náhradní hřbety rukojeti, 5x destička pro montáž kolimátoru (platí pro modely OR), plastový kufr.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pistole
Ráže: 9 mm luger (9x19)
Délka: 183 mm
Výška: 131 mm
Šířka: 30 mm
Délka hlavně: 102 mm
Váha bez zásobníku: 541 g
Váha se zásobníkem: 625 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: