Následující stránky jsou určeny výhradně odborné veřejnosti v oblasti výroby, prodeje a užívání střelných zbraní a střeliva. Vstupem potvrzujete, že jste starší 18 let a vlastníte zbrojní průkaz, nebo zbrojní licenci.


Ano       Ne

ZVI KEVIN 9mm Browning

Na objednávku

Nový produkt

10 340 Kč

KEVIN je malá samonabíjecí pistole určená pro střelbu na krátkou vzdálenost do 15 m. Svými rozměry a váhou přesně splňuje současné požadavky na běžnou ochranu života, zdraví a majetku civilních osob. Zbraň je vyráběna v ráži 9 mm Browning Court (.380 AUTO ), nebo 9mm Makarov. Kapacita zásobníku je 6 nábojů.

Pistole má dynamický závěr, pevná dobře čitelná mířidla a spoušťový mechanismus „Double Action Only“, což umožňuje absenci jakékoliv další pojistky při zachování maximální bezpečnosti. Rám pistole je vyroben z vysokopevnostní hliníkové slitiny, hlaveň je vyrobena kováním za studena, což zajišťuje její vysokou životnost, závěr je z uhlíkaté oceli. K pohodlné střelbě na takto malou pistoli poměrně výkonným náboje nemalou měrou přispívá systém brzdění závěru odběrem plynů, který je českým patentem.

Zbraň se nabízí v několika variantách.

703 - Černěný závěr a hlaveň, černý rám, plastové pažbičky , ráže 9 mm Br.

704 - Černěný závěr a hlaveň, černý rám, dřevěné pažbičky , ráže 9 mm Br

706 - Černěný závěr, zlacené nápisy, hlaveň a spoušť, černý rám, dřevěné pažbičky , ráže 9 mm Br.


Délka hlavně : 57mm. Celková délka: 116mm. Výška 95mm. Šířka 23mm. Hmotnost prázdné pistole 400g.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: