Následující stránky jsou určeny výhradně odborné veřejnosti v oblasti výroby, prodeje a užívání střelných zbraní a střeliva. Vstupem potvrzujete, že jste starší 18 let a vlastníte zbrojní průkaz, nebo zbrojní licenci.


Ano       Ne
MAGPUL AR15 PMAG Gen 3 30rd. zásobník Zobrazit větší

MAGPUL AR15 PMAG Gen 3 30rd. zásobník bez okna

Skladem

Nový produkt

550 Kč

 Polymerový zásobník výrobce MAGPUL USA na střelivo .223 rem .

Kapacita zásobníku 30ks střeliva. Vyniká svou odolností a spolehlivostí.

Zásobník je bez kontrolního okénka.

 

POZOR : Jedná se o velkokapacitní zásobník ( Díky EU ), a tak je jeho nákup byrokraticky složitější.

 

Osobní odběr :
Je nutné se prokázat průkazem zbraně, do které budete zásobník vkládat, kde bude uvedeno datum starší než 29.1.2021 včetně.
Pokud tento průkaz nemáte je nutné mít vyřízenou vyjímku na nabývání velkokapacitních zásobníků. Tu si dokážeme v CRZ ověřit na základě předložení Vašeho ZP.

 

Posílání :

Pokud máte vyjímku na nabývání velkokapacitních zásobníků, stačí do komentáře k objednávce napsat číslo Vašeho Zbrojního průkazu, na jehož základě si to  dokážeme v CRZ ověřit.

 

Pokud vyjímku nemáte, tak po dokončení objednávky přes eshop je nutné následně na email habresto@habresto.cz poslat foto průkazu zbraně, do které budete zásobník vkládat, kde bude uvedeno datum starší než 29.1.2021 včetně.

 

Pokud nemáte ZP, stačí do komentáře k objednávce napsat : Nejsem držitel Zbrojního průkazu.  To Vám pak můžeme poslat zásobníků kolik chcete - třeba na dekorační účely apod....

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii: