Puškohled ATHLON ARES ETR UHD 15-60×56 BLR1 SFP IR MOA

Značka: ATHLON OPTICS
Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: SKU212108
39 900 Kč –37 % 24 900 Kč
Puškohled ATHLON ARES ETR UHD 15-60×56 BLR1 SFP IR MOA
Značka: ATHLON OPTICS
fff
39 900 Kč –37 %

Řada puškohledů ARES ETR:

Puškohledy ARES ETR jsou zástupcem druhé nejvyšší řady puškohledů. Jedná se o inovaci řady ARES BTR která spočívá ve zvětšeném tubusu na 34mm - mimo SFP model kde je 30mm., místo HD skla je použito ULTRA HIGH DEFINITION -UHD sklo jež má ještě kvalitnější a ostřejší obraz než standardní HD sklo, má uzamykatelný stranový komínek a zero stop na horním komínku a nabízí se ve dvou barevných provedeních.  Komínky jsou u této řady výhradně přímo nastavitelné. Všechny modely mají podsvícení kříže s mezikrokem pozice nula. Klikání je velice přesné a ostré. Zvukový klik je již velmi výrazný , ostrý a zároveň je velmi tuhý, takže nehrozí nechtěné překliknutí. Paralaxa je nastavitelná. Všechny jsou v první fokální rovině. Testováno na extra výkonných rážích. Modely Ares nabízí vlastnosti puškohledů násobně drahých za zlomek jejich ceny. Jsou vhodné na přesnou terčovou střelbu na velmi dlouhé vzdálenosti. Navíc mají funkci real zero stop, která Vám umožní nastavit nulu na komínku tak, že při jeho točení vždy dojdete na předem nastavený doraz i bez počítání či bez optické kontroly. Povrchová úprava je matný černý nástřik.

Představení společnosti ATHLON OPTICS  :

Společnost Athlon Optics pochází z USA ze státu Kansas. Jedná se o relativně malou společnost, která byla založena v roce 2014. Veškerý vývoj, testování, výstupní kontrola probíhají v USA. Výrobce má výrobní kapacity v Číně a v Japonsku.  Společnost se neustále dynamicky vyvíjí a každý rok přináší nové inovace a vylepšení svých modelů na základě zkušeností a zpětné vazby střelců. Názory i našich českých střelců jsou pro Athlon důležité, a tak některé inovace o které jsme nejen my žádali, byly aplikovány.  Svojí cenovou politikou a hlavně celkovým pojetím obchodního modelu jde svou vlastní cestou. Méně je někdy více. Nesnaží se konkurovat za každou cenu, ale nabízí excelentní poměr cena / výkon a zaměřuje se především na optickou čistotu skla.

 

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA :

Produkty Athlon Optics mají doživotní záruku na vady materiálu a zpracování jako nefunkční přísvit, netěsnost tubusu, zaseknutí mechaniky apod.  Naše společnost je oficiální autorizovaný dealer ATHLON OPTICS v ČR.

 

MAGNIFICATION

15-60x

OBJ. LENS DIAMETER

56 mm

TUBE DIAMETER

30 mm

EYE RELIEF

3.7"

FOV @ 100 YDS

7.84-1.94 ft

PARALLAX ADJUSTMENT

10 y

CLICK VALUE

.125 MOA

LENGTH

15.9"

WEIGHT

38.4 oz

 

Druhá fokální rovina.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: