Puškohled ATHLON ARGOS BTR GEN2 1-8x24

Značka: ATHLON OPTICS

 ATSR5 SFP IR MOA

Dostupnost Na objednávku
Kód: SKU214072
13 500 Kč
Puškohled ATHLON ARGOS BTR GEN2 1-8x24
Značka: ATHLON OPTICS

Řada puškohledů ARGOS BTR GEN2:

Puškohledy Argos BTR GEN2 jsou zástupcem střední třídy puškohledů. Jedná se o druhou generaci velice úspěšné řady ARGOS . V této nové generaci byly zcela přepracovány komínky.  Tento model má podsvícení kříže v několika intenzitách.. Klikání je přesné a zvukový klik je již výrazný a ostrý . Paralaxa je pevná. Tato řada je určená na dynamickou střelbu z platforem AR15. Záměrný obrazec je určený přímo na ráži 5.56NATO i .223Rem.  Všechny modely mají 30mm tubus. 

 

Magnification 1-8
Objective Lens Diameter 24 mm
Reticle  ATSR5 SFP IR MOA, Glass Etched
Surface Finish Matte 
Lens Coating Wide Band Fully Multicoated 
Extra Coating Xtra Protective Coating 
Tube Material Aircraft Grade Aluminium   
Tube Diameter 30 mm
Exit Pupil  9-3 mm
Eye Relief 3.4 inches
Field of View @100 yards 110-14.5 feet
Click Value 0.5 MOA
Adjustment range per rotation 44MOA
Total Elevation Adjustment 100MOA
Total Windage Adjustment 100MOA
Turret Style Capped 
Parallax Adjustment Fixed
Purging Material Argon 
Length 9.8 inches
Weight 16.1 ounces

 

 

Představení společnosti ATHLON OPTICS  :

Společnost Athlon Optics pochází z USA ze státu Kansas. Jedná se o relativně malou společnost, která byla založena v roce 2014. Veškerý vývoj, testování, výstupní kontrola probíhají v USA. Výrobce má výrobní kapacity v Číně a v Japonsku.  Společnost se neustále dynamicky vyvíjí a každý rok přináší nové inovace a vylepšení svých modelů na základě zkušeností a zpětné vazby střelců. Názory i našich českých střelců jsou pro Athlon důležité, a tak některé inovace o které jsme nejen my žádali, byly aplikovány.  Svojí cenovou politikou a hlavně celkovým pojetím obchodního modelu jde svou vlastní cestou. Méně je někdy více. Nesnaží se konkurovat za každou cenu, ale nabízí excelentní poměr cena / výkon a zaměřuje se především na optickou čistotu skla.

 

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA :

Produkty Athlon Optics mají doživotní záruku na vady materiálu a zpracování jako nefunkční přísvit, netěsnost tubusu, zaseknutí mechaniky apod.  Naše společnost je oficiální autorizovaný dealer ATHLON OPTICS v ČR.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: