Puškohled ATHLON MIDAS BTR GEN2 4,5-27x50 HD

Značka: ATHLON OPTICS

4,5-27 X 50 MIL SFP IR

Dostupnost Na objednávku
Kód: SKU213024
19 900 Kč
Puškohled ATHLON MIDAS BTR GEN2 4,5-27x50 HD
Značka: ATHLON OPTICS

Specifikace produktu viz obrázek u produktu.

Řada puškohledů MIDAS BTR GEN2 :

Puškohledy MIDAS BTR GEN2 jsou zástupcem taktické vyšší třídy puškohledů. Za danou cenu nabízí mimořádně dobrý poměr cena výkon, který byste čekali u mnohem dražších puškohledů. Komínky jsou u této řady výhradně přímo nastavitelné. Všechny modely mají podsvícení kříže s mezikrokem pozice nula, takže pro vypnutí podsvícení stačí otočit o jednu pozici.Zde je použita mechanika na mnohem vyšší úrovni než nižší řady. Klikání je přesné do počtu. Zvukový klik je výrazný. Paralaxa je nastavitelná.  Všechny modely mají 30mm tubus. Testováno na extra výkonných rážích. Modely MIDAS BTR GEN2 mají pravý zerostop a HD sklo ! Jedná se o druhou generaci této taktické řady. Byly předělány komínky na mnohem kvalitnější než v GEN1, která byla v roce 2018 ukončena a nahrazena touto novou generací. Komínky jsou stejné jako u verze MIDAS TAC.

 

 

Představení společnosti ATHLON OPTICS  :

Společnost Athlon Optics pochází z USA ze státu Kansas. Jedná se o relativně malou společnost, která byla založena v roce 2014. Veškerý vývoj, testování, výstupní kontrola probíhají v USA. Výrobce má výrobní kapacity v Číně a v Japonsku.  Společnost se neustále dynamicky vyvíjí a každý rok přináší nové inovace a vylepšení svých modelů na základě zkušeností a zpětné vazby střelců. Názory i našich českých střelců jsou pro Athlon důležité, a tak některé inovace o které jsme nejen my žádali, byly aplikovány.  Svojí cenovou politikou a hlavně celkovým pojetím obchodního modelu jde svou vlastní cestou. Méně je někdy více. Nesnaží se konkurovat za každou cenu, ale nabízí excelentní poměr cena / výkon a zaměřuje se především na optickou čistotu skla.

 

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA :

Produkty Athlon Optics mají doživotní záruku na vady materiálu a zpracování jako nefunkční přísvit, netěsnost tubusu, zaseknutí mechaniky apod.  Naše společnost je oficiální autorizovaný dealer ATHLON OPTICS v ČR.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: