Puškohled ATHLON MIDAS TAC 5-25×56 HD

Značka: ATHLON OPTICS

5-25×56 APRS3 FFP MIL HD

Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: SKU213081
27 900 Kč
Puškohled ATHLON MIDAS TAC 5-25×56 HD
Značka: ATHLON OPTICS

Specifikace produktu viz obrázek u produktu.

Řada puškohledů MIDAS TAC:

Puškohledy MIDAS TAC jsou zástupcem vyšší střední třídy puškohledů s HD sklem. Komínky jsou u této řady zvláštní v tom, že komínek elevace má zero stop a je přímo nastavitelný, kdežto komínek stranové korekce je zakrytkovaný . Všechny modely jsou bez podsvícení kříže. Klikání je přesné do počtu. Samotný klik je velmi výrazny a pocitově velmi ostrý. Nehrozí nechtěné překliknutí. Paralaxa je nastavitelná.  Tento model má 34mm tubus a objektiv 56mm.  Všechny modely jsou v první fokální rovině z nichž každý má svůj specifický kříž, který je určen primárně k taktické přesné střelbě. Testováno na extra výkonných rážích. Díky HD sklu je zde velmi čistý obraz.

 

Na výběr dva typy kříže :

 

APRS3

APRS6

 

 

 

 

Představení společnosti ATHLON OPTICS  :

Společnost Athlon Optics pochází z USA ze státu Kansas. Jedná se o relativně malou společnost, která byla založena v roce 2014. Veškerý vývoj, testování, výstupní kontrola probíhají v USA. Výrobce má výrobní kapacity v Číně a v Japonsku.  Společnost se neustále dynamicky vyvíjí a každý rok přináší nové inovace a vylepšení svých modelů na základě zkušeností a zpětné vazby střelců. Názory i našich českých střelců jsou pro Athlon důležité, a tak některé inovace o které jsme nejen my žádali, byly aplikovány.  Svojí cenovou politikou a hlavně celkovým pojetím obchodního modelu jde svou vlastní cestou. Méně je někdy více. Nesnaží se konkurovat za každou cenu, ale nabízí excelentní poměr cena / výkon a zaměřuje se především na optickou čistotu skla.

 

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA :

Produkty Athlon Optics mají doživotní záruku na vady materiálu a zpracování jako nefunkční přísvit, netěsnost tubusu, zaseknutí mechaniky apod.  Naše společnost je oficiální autorizovaný dealer ATHLON OPTICS v ČR.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: