Následující stránky jsou určeny výhradně odborné veřejnosti v oblasti výroby, prodeje a užívání střelných zbraní a střeliva. Vstupem potvrzujete, že jste starší 18 let a vlastníte zbrojní průkaz, nebo zbrojní licenci.


Ano       Ne

SKU214103

Puškohled ATHLON HELOS BTR GEN2 1-10×28 SFP

Skladem

Nový produkt

16 900 Kč

 

Řada puškohledů HELOS BTR gen2 :

Puškohledy HELOS BTR jsou zástupcem taktické vyšší střední třídy puškohledů. Za danou cenu nabízí mimořádně dobrý poměr cena výkon, který byste čekali u mnohem dražších puškohledů. Zde je použita mechanika na mnohem vyšší úrovni než nižší řady. Klikání je přesné do počtu. Zvukový klik je výrazný. Paralaxa je pevná . Tento model je v druhé fokální rovině, s tubusem 34mm  Testováno na extra výkonných rážích. Skvělý model LPVO na 3GUN a jiné disciplíny včetně taktiky a dynamiky s AR15 platformou.

 

Magnification 1-10
Objective Lens Diameter 28 mm
Reticle  ATMR4 SFP IR MOA, Glass Etched 
Surface Finish Matte 
Lens Coating Wide Band Fully Multi-Coated 
Extra Coating Xtra Protective Coating 
Tube Material Aircraft Grade Aluminium   
Tube Diameter 34 mm
Eye Relief 3.2 inches
Field of View @100 yards 110-10 feet
Click Value 0.5 MOA
Adjustment range per rotation 44 MOA
Effective Elevation Adjustment 100 MOA
Total Windage Adjustment 100 MOA
Turret Style Capped 
Parallax Adjustment 100
Purging Material Argon 
Length 10.3 inches
Weight 16.1 ounces

 

 

Představení společnosti ATHLON OPTICS  :

Společnost Athlon Optics pochází z USA ze státu Kansas. Jedná se o relativně malou společnost, která byla založena v roce 2014. Veškerý vývoj, testování, výstupní kontrola probíhají v USA. Výrobce má výrobní kapacity v Číně a v Japonsku.  Společnost se neustále dynamicky vyvíjí a každý rok přináší nové inovace a vylepšení svých modelů na základě zkušeností a zpětné vazby střelců. Názory i našich českých střelců jsou pro Athlon důležité, a tak některé inovace o které jsme nejen my žádali, byly aplikovány.  Svojí cenovou politikou a hlavně celkovým pojetím obchodního modelu jde svou vlastní cestou. Méně je někdy více. Nesnaží se konkurovat za každou cenu, ale nabízí excelentní poměr cena / výkon a zaměřuje se především na optickou čistotu skla.

 

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA :

Produkty Athlon Optics mají doživotní záruku na vady materiálu a zpracování jako nefunkční přísvit, netěsnost tubusu, zaseknutí mechaniky apod.  Naše společnost je oficiální autorizovaný dealer ATHLON OPTICS v ČR.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: