Následující stránky jsou určeny výhradně odborné veřejnosti v oblasti výroby, prodeje a užívání střelných zbraní a střeliva. Vstupem potvrzujete, že jste starší 18 let a vlastníte zbrojní průkaz, nebo zbrojní licenci.


Ano       Ne

SKU215028

Puškohled ATHLON TALOS BTR 4-14X44

Skladem

Nový produkt

9 900 Kč

Specifikace produktu viz obrázek u produktu.

Řada puškohledů TALOS BTR :

Puškohledy Talos BTR jsou nižší střední řada. I přes svou nízkou cenu mají pěkné čisté sklo a různé druhy křížů. Komínky jsou u této řady zpravidla přímo nastavitelné. To znamená, že pro korekci je možné přímo nastavit hodnoty na komínku. U této řady je použitá základní mechanika. Klikání je přesné do počtu. Zvukový klik není tolik výrazný a hlasitý jako u vyšších řad. Některé typy mohou mít nastavitelnou paralaxu, jiné ji mají nastavenou na pevno. Tato řada je testována na výkonné ráže. Výběr křížů je od jemných až po poměrně tlusté. Všechny modely mají 30mm tubus. Modely s označením IR mají podsvícení kříže v několika stupních intenzity bez mezikroku. Tento model má FFP - první fokální rovinu a je nejlevnější s tímto druhem roviny. Velice zajímavý poměr cena výkon. Vhodný ke služebním účelům i sportovní přesné střelbě.

 

 

Představení společnosti ATHLON OPTICS  :

Společnost Athlon Optics pochází z USA ze státu Kansas. Jedná se o relativně malou společnost, která byla založena v roce 2014. Veškerý vývoj, testování, výstupní kontrola probíhají v USA. Výrobce má výrobní kapacity v Číně a v Japonsku.  Společnost se neustále dynamicky vyvíjí a každý rok přináší nové inovace a vylepšení svých modelů na základě zkušeností a zpětné vazby střelců. Názory i našich českých střelců jsou pro Athlon důležité, a tak některé inovace o které jsme nejen my žádali, byly aplikovány.  Svojí cenovou politikou a hlavně celkovým pojetím obchodního modelu jde svou vlastní cestou. Méně je někdy více. Nesnaží se konkurovat za každou cenu, ale nabízí excelentní poměr cena / výkon a zaměřuje se především na optickou čistotu skla.

 

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA :

Produkty Athlon Optics mají doživotní záruku na vady materiálu a zpracování jako nefunkční přísvit, netěsnost tubusu, zaseknutí mechaniky apod.  Naše společnost je oficiální autorizovaný dealer ATHLON OPTICS v ČR.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii: