Následující stránky jsou určeny výhradně odborné veřejnosti v oblasti výroby, prodeje a užívání střelných zbraní a střeliva. Vstupem potvrzujete, že jste starší 18 let a vlastníte zbrojní průkaz, nebo zbrojní licenci.


Ano       Ne

GETLOAD 9 mm LUGER 124 gr TRAINING

Čekáme na dodání výrobcem

Nový produkt

620 Kč

Komentář HABRESTO ARMS :   Jedná se o přebíjené střelivo nového českého výrobce z Prahy. Vše jsou již zcela nové šarže s novými střelami. Zcela funkční alternativa k Alsapro.

 

Nejběžnější náboj pro pistolové, ale i puškové, disciplíny. Náš náboj je složen z galvanicky poměděné olověné střely, kvalitní prachové slože a z vytříděných, mosazných nábojnic různých výrobců, které prošly důslednou kontrolou kvality, důkladným, hloubkovým čištěním a mnohofázovou kalibrací. Každou várku nábojů pečlivě, interně, testujeme na předepsaných měřících zařízeních a zkoušíme i funkčnost náboje v běžných typech zbraní, od Glocku přes MPX, až po automatické zbraně typu MP5, atp. Jedině takto můžeme garantovat a zaručit 100% funkčnost a spolehlivost našich nábojů a jejich kompatibilitu s co největším množstvím druhů zbraní na trhu.

 

Baleno po 100 ks v papírových krabičkách.

 

Náboje z kategorie TRAINING jsou určeny pro širokou škálu využití. Jak pro sportovní disciplíny, tak pro výcvik, trénink i sebeobranu.

 

30 dalších produktů ve stejné kategorii: