Následující stránky jsou určeny výhradně odborné veřejnosti v oblasti výroby, prodeje a užívání střelných zbraní a střeliva. Vstupem potvrzujete, že jste starší 18 let a vlastníte zbrojní průkaz, nebo zbrojní licenci.


Ano       Ne
Náboj Lapua SK 22LR Semi Auto Rifle Zobrazit větší

Náboj Lapua SK 22LR Semi Auto Rifle

Skladem

Nový produkt

155 Kč

Náboj Lapua SK 22LR Semi Auto Rifle

V současné době je popularita malorážkové střelby na vzestupu. Na trhu je obrovská nabídka nábojů 22.l.r., kvalitou však mnohé náboje nesplňují náročné požadavky střelců. Výrobce Nammo Lapua SK Schönebeck připravil právě pro tyto profesionály špičkové náboje „Semi Auto Rifle“. Pečlivými zkouškami konstruktérů vznikl náboj s optimalizovanou úsťovou rychlostí 345 m/s. Čistá zápalná slož eliminuje problémy při střelbě poloautomatickými malorážkami, které jsou tolik běžné u podřadnějšího střeliva. Soutěžní střelci mohou svoji důvěru do nábojů “Semi Auto Rifle“ určitě vložit. Bezkonkurenční kombinace kvality a ceny.

Konstantní, přesné a precizní. Lapua SK vyrábí malorážkové náboje s maximální péčí a přesností. Každý náboj je kontrolován individuálně a výrobní série jsou důkladně testovány dle balistických hodnot, tlaku plynu a nástřelu. Produkty jsou uvolněny pro prodejní distribuci pouze v případě, že jsou všechny výsledky testů v rámci úrovně přísné tolerance.

 

Balení: 50ks

30 dalších produktů ve stejné kategorii: