Následující stránky jsou určeny výhradně odborné veřejnosti v oblasti výroby, prodeje a užívání střelných zbraní a střeliva. Vstupem potvrzujete, že jste starší 18 let a vlastníte zbrojní průkaz, nebo zbrojní licenci.


Ano       Ne
Nové GETLOAD 9 mm LUGER 148 gr SUBSONIC Zobrazit větší

GETLOAD 9 mm LUGER 148 gr SUBSONIC

Skladem

Nový produkt

560 Kč

Komentář HABRESTO ARMS :   Jedná se o přebíjené střelivo nového českého výrobce z Prahy. Vše jsou již zcela nové šarže s novými střelami. Zcela funkční alternativa k Alsapro.

 

Náboj vyvinutým speciálně pro střelbu s tlumiči. Tento náboj je složen z galvanicky poměděné střely, kvalitní prachové slože a z vytříděných, mosazných nábojnic různých výrobců, které prošly důslednou kontrolou kvality, důkladným, hloubkovým čištěním a mnohofázovou kalibrací. Každou várku nábojů pečlivě, interně, testujeme na předepsaných měřících zařízeních a zkoušíme i funkčnost náboje v běžných typech zbraní, od Glocku přes MPX, až po automatické zbraně typu MP5, EVO3 atp. Jedině takto můžeme garantovat a zaručit 100% funkčnost a spolehlivost našich nábojů a jejich kompatibilitu s co největším množstvím druhů zbraní na trhu.

 

Střela vystřelená podzvukovou rychlostí je ideální v místních podmínkách pro potřeby ozbrojených složek nebo sebeobrany s tlumičem i bez. Náboj je vhodný i do vnitřních střelnic, či na střelbu do ocelových terčů z krátké vzdálenosti. Vzhledem k potažení střely mědí ze všech stran nedochází k expozici olova a náboje jsou tak vhodné i pro častou a intenzivní střelbu v krytých střelnicích. Navíc naše unikátní prachová slož téměř vůbec neprodukuje spaliny a to ani při střelbě s tlumičem.

 

Baleno po 100 ks v papírových krabičkách.

 

Náboje z kategorie SUBSONIC jsou určeny pro širokou škálu využití, především však pro ozbrojené složky, potřeby sebeobrany, výcvik, trénink, a to především s tlumiči.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: