Následující stránky jsou určeny výhradně odborné veřejnosti v oblasti výroby, prodeje a užívání střelných zbraní a střeliva. Vstupem potvrzujete, že jste starší 18 let a vlastníte zbrojní průkaz, nebo zbrojní licenci.


Ano       Ne
Výprodej! Remington VERSA MAX Tactical Zobrazit větší

Remington VERSA MAX Tactical

Skladem pouze jeden kus

Nový produkt

49 900 Kč

-11 900 Kč

38 000 Kč

BROKOVNICE Remington VERSA-MAX TACTICAL 12GA

Zbraň je osazena 22" dlouhou vent-rib niklovanou hlavní se světlovodnou muškou HiViz a prodlouženým taktickým choke (zahrdlení), které lze samozřejmě vyměnit.

Pod hlavní se nachází trubkový zásobník o kapacitě 8 nábojů, který je pevně spojen s hlavní pomocí objímky s krátkou picatinny (RIS II) lištou. Tato lišta je vhodná na montáž svítilny či laseru.

Pažbení zbraně je kompletně polymerové a na exponovaných místech je vykládáno gumou. Předpažbí zbraně je opatřeno prolisy pro lepší úchop. Pažba se semi-pistol gripem má měnitelnou lícnici a na konci je osazena SuperCell recoil pad gumovou botkou, která napomáhá tlumení zpětného rázu. Kompletní pažbení pochází z vlastní produkce Remington Arms a je speciálně navrženo pro brokovnice z řady Versa Max.

Jelikož se jedná o zbraň určenou zejména ke sportovnímu použití, disponuje brokovnice zvětšeným nabíjecím portem, zvětšeným lučíkem spouště, zvětšenou natahovací pákou, vystouplou pojistkou záchytu závěru a samotné pouzdro závěru je opatřeno picatinny lištou, která slouží jako hledí.

Veškeré exponované kovové díly zbraňového mechanismu jsou ošetřeny Nye-Tef povlakováním. Tato povrchová úprava se díky niklu vyznačuje vysokou odolností vůči korozi a teflon zajišťuje tzv. samomaznost.

Tělo zbraně je vyrobeno z hliníkové slitiny a následně černě eloxováno.

Samonabíjecí mechanismus funguje na principu odběru prachových plynů z hlavně. V komoře brokovnice se nachází 7 otvorů pro odběr plynů. Tyto plyny vznikají při iniciaci výmetné slože náboje. Podle délky brokové patrony dochazí k blokaci určitého množství otvorů. Tím je regulováno odebírané množství plynů z komory pro přebití dalšího náboje. Názorně je tento mechanismus popsán v přiloženém videu na konci popisku produktu Remington Versa-Max tactical.

Specifikace brokovnice remington versa max Tactical
ráže: 12 GA
hlaveň: vent-rib, 22" dlouhá, niklovaná, zakončená měnitelným choke (zahrdlení)
pažbení: polymerové, pažba je vykládaná gumou s měnitelnou lícnicí Remington Versa-Max, předpažbí je opatřeno prolisy pro lepší úchop Remington Versa-Max
kapacita: 7/8
mířidla: picatinny rail, HiViz světlovodná muška
mechanismus zbraně: samonabíjecí, odběr plynů

 

5 dalších produktů ve stejné kategorii: