Následující stránky jsou určeny výhradně odborné veřejnosti v oblasti výroby, prodeje a užívání střelných zbraní a střeliva. Vstupem potvrzujete, že jste starší 18 let a vlastníte zbrojní průkaz, nebo zbrojní licenci.


Ano       Ne
Výprodej! Remington 700 Magpul, 22", .308 Win Zobrazit větší

Remington 700 Magpul, 22", .308 Win

Skladem pouze 1 ks.

Nový produkt

38 500 Kč

-8 500 Kč

30 000 Kč

Puška Remington 700 magpul v ráži .308 wINCHESTER

Heavy Free Float hlaveň o délce 22" se 5R pěti drážkovým pravotočivým vývrtem (drážkování 5R Remingtonu má oproti běžnému drážkování pozvolnější přechod mezi polem a drážkou) stoupáním 1:10 a závitem na tlumič s krytkou závitu je ošetřena černou cerakote barvou na povrchu.

Je usazena v Magpul Hunter pažbě v níž je eloxovaná hliníková kostra, díky které je umožněno dokonalé spojení spoušťového mechanismu a hlavně s pažbou.  Pažba je vykladána gumou v oblasti pažbičky.

Krk pažby je plynule zúžen a prudce skosen do úrovně pistolových pažbiček. Takto tvarovaná pažbička je ideální pro střelce, kteří hledají něco mezi čistě pistolovým, thumbhole a úchopem nejběžnější pažby typu semi-grip. Svým úchopem má tato pažba nejblíže k pažbám typu Anschutz.

Jelikož se předpokládá montáž většího puškohledu, je možné dokoupení různě vysokých lícnic s tím, že ta nejvyšší je lehce výše než osa hlavně. Pažba je i délkově stavitelná pomocí podložek botky, která velmi účinně tlumí zpětný ráz. V oblasti předpažbí jsou na pažbě připraveny M-LOK zámky pro připevnění lišt či dalšího příslušenství.

Na pouzdře závěru jsou připraveny závity pro montáž lišty pod optický zaměřovač. Pouzdro závěru je taktéž ošetřenou černou cerakote barvou. Na pravé straně pouzdra závěru se nachází drobná pojistka v úrovni palce pravé střílející ruky.

Spoušť X-Mark Pro, kterou je osazena většina pušek z rodiny Remington 700, má stavitelný odpor od 1,25 do 2,25 kg (3-5 lb / 12,5-22,5 N).

Remington 700 Magpul je běžně dodáván se zásobníkem Magpul P-Mag o kapacitě 5 nábojů.

 

Specifikace pušky remington 700 magpul
ráže: .308 Winchester
hlaveň: 22" heavy free float, s 5R pěti drážkovým pravotočivým stoupáním 1:10, závit na tlumič s krytkou, černý cerakote
závit pro montáž lišty puškohledu
stavitelná sportovní spoušť X-Mark Pro (3-5lb, 1,25-2,25 Kg, 12,5-22,5 N)
pažba: Magpul Hunter, s lícnicí a stavitelnou délkou, M-Lok
pojistka v dosahu palce pravé ruky na pravé straně pouzdra závěru
schránkový zásobník P-Mag o kapacitě 5 nábojů .308 Winchester
taktická natahovací páka závěru

5 dalších produktů ve stejné kategorii: