Následující stránky jsou určeny výhradně odborné veřejnosti v oblasti výroby, prodeje a užívání střelných zbraní a střeliva. Vstupem potvrzujete, že jste starší 18 let a vlastníte zbrojní průkaz, nebo zbrojní licenci.


Ano       Ne
Heckler & Koch P30S  V3 Zobrazit větší

Heckler & Koch P30S V3

Na objednávku

Nový produkt

22 000 Kč

Model P30 je vznikl jako nová generace úspěšné pistole Heckler & Koch P2000. Původní název měl znít P3000, ale pro účely ozbrojených složek byl název zkrácen na P30, což se nakonec přeneslo i do civilní střelecké sféry.

Model P30 vznikal jako služební pistole, vhodná i pro každodenní nošení. Model P30 používá klasický Browningův závěr. Rám pistole je vyrobený z polymeru s výztuhami z kevlaru. Má vnější kladívko, stav nabité nábojové komory je indikován na pravé straně závěru. P30 byla už přijata do několik evropských policejních agentur. Vynikající hmotnost a vyvážení umožňuje snadné střílení, ovládání a přesnost. Otevřený zářez hledí se světelnými kontrastními body umožňuje rychlé a přesné zjišťování cílů, a to i za špatných světelných podmínek.

Heckler & Koch P30S V3 ráže 9mm Luger samonabíjecí pistole s pojistkou.

Na verzi s pojistkou naleznete kratší záchyt závěru, kvůli menšímu prostoru mezi závěrem a pojistkou.

V3 je klasický dvoujčinné ústrojí pokud je vybitá bicí pružina = spuštěné kladívko. Můžete tedy vystřelit bez natažení závěru, pokud máte náboj v komoře. Případně kladívku předepnout do vodorovné polohy. V této poloze ovšem i při zajištění pojistkou nemůžete zbraň zandat do pouzdra.

Parametry:

- kapacita zásobníku 15 ran 9mm Luger,

- celková délka 186 mm,

- celková šířka 38,8 mm,

- celková výška 138 mm,

- délka hlavně 103 mm,

- hmotnost zbraně 750 g,

- hmotnost zásobníku 93 g.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: